Zadnje promjene plana

Edo Panjeta - srijeda, 24 April 2024 22:05

Mirsad Fazlić - srijeda, 24 April 2024 09:50

Vanja Kurtović - srijeda, 24 April 2024 08:52
Zadnje dodano u plan

Edo Panjeta - srijeda, 24 April 2024 22:05

Alen Pavić - subota, 20 April 2024 11:50

Muhamed Žerić - subota, 20 April 2024 11:31

Odsjek za montažu

17.SED.2024.MONTAZERI

 PLAN KORIGOVAN

RTV produkcija JSBiH PONEDJELJAK UTORAK SRIJEDA ČETVRTAK PETAK SUBOTA NEDJELJA
22.4. 23.4. 24.4. 25.4. 26.4. 27.4. 28.4.
Tufo Mehmed       
TR TV-Montaza
NLE F2 7 15 NLE F2 7 15 NLE F2 7 15 NLE F2 7 15 NLE F3 15 23 SL.     SL.    
                                         
Kožljak Nijaz       
TR TV-Montaza
ODSJEK M. 9 17 ODSJEK M. 9 17 ODSJEK M. 9 17 ODSJEK M. 9 17 ODSJEK M. 9 17 SL.     SL.    
                                         
Mešković Almir       
TR TV-Montaza
SL.     NLE 3 12 16 NLE 3 17 23 FCP 4 8 12 FCP 5 15 23 NLE 3 9 15 SL.    
      NLE 3 16 20       FCP 6 12 16                  
Smital Damir       
TR TV-Montaza
NLE F3 15 23 FCP 5 9 17 FCP 5 9 17 SL.     SL.     NLE F3 11 15 NLE F2 7 15
                              NLE F4 15 19      
Aganspahić Kenan       
TR TV-Montaza
FCP 5 15 21 SL.     NLE 3 9 17 NLE 1 9 15 NLE 1 17 23 NLE 1 15 23 SL.    
                                         
Šćeta Zlatko       
TR TV-Montaza
NLE 1 9 17 FCP 5 17 24 FCP 5 17 24 SL.     FCP 4 8 14 NLE 1 9 15 SL.    
                        FCP 6 12 16            
Hasović Amra       
TR TV-Montaza
SL.     NLE B2 15 23 NLE F3 15 23 NLE F3 11 15 NLE B4 13 21 NLE F2 15 23 SL.    
                  NLE F4 15 19                  
Okerić Jasmin       
TR TV-Montaza
SL.     SL.     FCP 4 8 12 NLE 1 15 23 NLE 1 9 17 NLE B2 15 23 NLEB3+FCP3 11 19
            FCP 6 12 16      
Komarica Nermin       
TR TV-Montaza
FCP 4 8 12 NLE 1 15 21 FCP 4 15 23 FCP 4 15 23 NLE 3 9 15 SL.     SL.    
FCP 6 12 16                                    
Krekić Selma       
TR TV-Montaza
BOLOVANJE     BOLOVANJE     BOLOVANJE     BOLOVANJE     BOLOVANJE     SL.     SL.    
                                         
Musić Elvedin       
TR TV-Montaza
NLEB3+FCP3 9 13 FCP 4 8 12 NLE B4 13 21 SL.     SL.     NLE F2 7 15 NLE F3 15 23
NLE F1 13 16 FCP 6 12 16                        
Hadžić Almir       
TR TV-Montaza
NLE B4 13 21 NLE F2 15 23 SL. NLE B2 7 15 NLE F3 11 15 NLE B2 7 15 SL.    
                        NLE F4 15 19            
        
-
                                         
                                         
Đozo Selvedin       
TR TV-Montaza
G.O.     G.O.     G.O.     G.O.     G.O.     SL.     SL.    
25     26     27     28     29                
Subašić Hajrudin       
TR TV-Montaza
NLE 3 15 23 NLE 1 9 15 NLE 1 9 15 NLE 3 10 14 NLE B2 7 15 SL.     SL.    
                  NLE 3 14 18                  
Martina Toni       
TR TV-Montaza
G.O.     G.O.     SL.     SL.     NLEB3+FCP3 9 13 NLEB3+FCP3 11 19 NLE B2 7 15
28     29                 NLE F1 13 16            
Trapara  Jelena       
TR TV-Montaza
FCP 3 10 18 FCP 3 10 18 NLEB3+FCP3 9 13 NLE F2 15 23 NLE B2 15 23 SL.     SL.    
            NLE F1 13 16                        
Crepulja Mihael       
TR TV-Montaza
G.O.     G.O.     G.O.     G.O.     G.O.     SL.     SL.    
21     22     23     24     25                
Muminović Alen       
TR TV-Montaza
NLE F2 15 23 NLEB3+FCP3 9 13 NLE F3 11 15 G.O. G.O. SL.     SL.    
      NLE F1 13 16 NLE F4 15 19 26 27            
Logo Adnan       
TR TV-Montaza
NLE B2 15 23 NLE B4 13 21 NLE B2 7 15 NLEB3+FCP3 9 13 NLE F2 15 23 SL.     SL.    
                  NLE F1 13 16                  
Čardaković Senadin       
TR TV-Montaza
NLE F3 11 15 NLE F3 15 23 SL.     NLE B4 13 21 NLE F2 7 15 SL.     NLE F2 15 23
NLE F4 15 19                                    
Hadžić Mahir       
TR TV-Montaza
SL.     NLE F3 11 15 NLE F2 15 23 NLE B2 15 23 SL.     RK A     NLE B2 15 23
      NLE F4 15 19                   LJUBUŠKI          
Brkanić Nadža       
TR TV-Montaza
NLE B2 7 15 NLE B2 7 15 NLE B2 15 23 NLE F3 15 23 SL.     NLE F3 15 23 NLE F3 11 15
                                    NLE F4 15 19

 

16.SED.2024.MONTAZERI

 

RTV produkcija JSBiH PONEDJELJAK UTORAK SRIJEDA ČETVRTAK PETAK SUBOTA NEDJELJA
15.4. 16.4. 17.4. 18.4. 19.4. 20.4. 21.4.
Tufo Mehmed       
TR TV-Montaza
NLE F2 7 15 NLE F2 7 15 NLE F2 7 15 NLE F2 7 15 NLE F3 15 23 SL.     SL.    
                                         
Kožljak Nijaz       
TR TV-Montaza
ODSJEK M. 9 17 ODSJEK M. 9 17 ODSJEK M. 9 17 ODSJEK M. 9 17 ODSJEK M. 9 17 SL.     SL.    
                                         
Mešković Almir       
TR TV-Montaza
FCP 4 8 12 FCP 5 17 23 NLE 3 17 23 FCP 5 17 23 FCP 5 9 17 SL.     SL.    
FCP 6 12 16                                    
Smital Damir       
TR TV-Montaza
NLE F3 15 23 NLE 3 9 13 NLE 3 9 17 FCP 5 9 17 NLE B2 7 15 SL.     SL.    
      NLE 3 13 17                              
Aganspahić Kenan       
TR TV-Montaza
FCP 5 9 15 FCP 5 9 15 FCP 5 9 17 SL.     FCP 4 8 14 NLE 1 16 23 SL.    
                        FCP 6 12 16            
Šćeta Zlatko       
TR TV-Montaza
NLE 1 15 23 NLE 1 15 21 SL.     NLE 3 10 14 NLE 3 15 23 NLE 1 9 16 SL.    
                  NLE 3 14 18                  
Hasović Amra       
TR TV-Montaza
SL.     SL.     NLE B2 7 15 NLE F3 11 15 NLE F2 7 15 NLE B2 15 23 NLE F2 15 23
                  NLE F4 15 19                  
Okerić Jasmin       
TR TV-Montaza
G.O.     G.O.     G.O.     G.O.     G.O.     SL.     SL.    
25     26     27     28     29                
Komarica Nermin       
TR TV-Montaza
SL.     SL.     FCP 4 15 23 FCP 4 15 23 NLE 3 9 15 NLE B4 13 21 NLEB3+FCP3 9 16
                                         
Krekić Selma       
TR TV-Montaza
BOLOVANJE     BOLOVANJE     BOLOVANJE     BOLOVANJE     BOLOVANJE     SL.     SL.    
                                         
Musić Elvedin       
TR TV-Montaza
SL.     SL.     NLE B4 13 21 FCP 4 8 12 NLE F3 11 15 NLE F2 7 15 NLE F3 15 23
                  FCP 6 12 16 NLE F4 15 19            
Hadžić Almir       
TR TV-Montaza
NLE B2 15 23 NLE B4 13 21 NLE F2 15 23 SL.     SL.     NLE B2 7 15 NLE F2 7 15
                                         
        
-
                                         
                                         
Đozo Selvedin       
TR TV-Montaza
FCP 5 15 21 FCP 4 8 12 FCP 4 8 12 NLEB3+FCP3 9 13 NLE F2 15 23 SL.     SL.    
      FCP 6 12 16 FCP 6 12 16 NLE F1 13 16                  
Subašić Hajrudin       
TR TV-Montaza
NLE 1 9 15 NLE 1 9 15 SL.     NLE 1 9 16 NLE 1 9 16 NLE3+FCP3 9 16 SL.    
                                         
Martina Toni       
TR TV-Montaza
NLEB3+FCP3 9 13 NLE B2 15 23 G.O.     G.O.     G.O.     SL.     SL.    
NLE F1 13 16       25     26     27                
Trapara  Jelena       
TR TV-Montaza
FCP 3 10 18 FCP 3 10 18 SL.     NLE B2 15 23 SL.     NLE F3 15 23 NLE F3 11 15
                                    NLE F4 15 19
Crepulja Mihael       
TR TV-Montaza
NLE F3 11 15 NLE 3 17 23 NLEB3+FCP3 9 13 NLE 1 16 23 NLE 1 16 23 SL.     SL.    
NLE F4 15 19       NLE F1 13 16                        
Muminović Alen       
TR TV-Montaza
NLE F2 15 23 NLEB3+FCP3 9 13 SL.     NLE F3 15 23 SL.     NLE F2 15 23 NLE B4 13 21
      NLE F1 13 16                              
Logo Adnan       
TR TV-Montaza
NLE B4 13 21 NLE F2 15 23 SL.     SL.     NLEB3+FCP3 9 13 NLE F3 11 15 NLE B2 7 15
                        NLE F1 13 16 NLE F4 15 19      
Čardaković Senadin       
TR TV-Montaza
SL.     NLE F3 15 23 NLE F3 11 15 NLE B2 7 15 SL.     RK A     NLE B2 15 23
            NLE F4 15 19             TUZLA          
Hadžić Mahir       
TR TV-Montaza
SL.     NLE B2 7 15 NLE B2 15 23 NLE F2 15 23 NLE B4 13 21 SL.     RK A    
                                         
Brkanić Nadža       
TR TV-Montaza
NLE B2 7 15 NLE F3 11 15 NLE F3 15 23 NLE B4 13 21 NLE B2 15 23 SL.     SL.    
      NLE F4 15 19                              

15.SED.2024.MONTAZERI

 

RTV produkcija JSBiH PONEDJELJAK UTORAK SRIJEDA ČETVRTAK PETAK SUBOTA NEDJELJA
8.4. 9.4. 10.4. 11.4. 12.4. 13.4. 14.4.
Tufo Mehmed       
TR TV-Montaza
NLE F2 7 15 NLE F2 7 15 NLE F2 7 15 SL.     NLE F3 15 23 SL.     SL.    
                                         
Kožljak Nijaz       
TR TV-Montaza
G.O.     G.O.     ODSJEK M. 9 17 ODSJEK M. 9 17 G.O.     SL.     SL.    
18     19                 20                
Mešković Almir       
TR TV-Montaza
NLE 3 15 23 FCP 4 8 12 FCP 5 17 23 FCP 4 8 12 SL.     NLE 1 16 24 SL.    
      FCP 6 12 16       FCP 6 12 16                  
Smital Damir       
TR TV-Montaza
FCP 5 9 15 FCP 5 17 23 NLEB3+FCP3 9 13 SL.     SL.     NLE F3 15 23 NLE F3 11 15
            NLE F1 13 16                   NLE F4 15 19
Aganspahić Kenan       
TR TV-Montaza
FCP 4 8 12 NLE 3 9 15 SL.     FCP 5 9 21 FCP 4 8 14 SL.     SL.    
FCP 6 12 16                   FCP 6 12 16            
Šćeta Zlatko       
TR TV-Montaza
NLE 1 9 17 NLE 1 15 21 FCP 4 8 12 NLE 3 9 13 NLE 3 15 23 SL.     SL.    
            FCP 6 12 16 NLE 3 13 17                  
Hasović Amra       
TR TV-Montaza
NLE F3 15 23 NLE B4 13 21 NLE F2 15 23 G.O.     G.O.     SL.     SL.    
                  28     29                
Okerić Jasmin       
TR TV-Montaza
SL.     SL.     NLE 3 9 17 NLE 1 16 23 NLE 1 16 23 NLE3+FCP3 9 16 NLE B4 13 21
                                         
Komarica Nermin       
TR TV-Montaza
G.O.     G.O.     FCP 4 15 23 FCP 4 15 23 NLE 3 9 15 SL.     SL.    
28     29                                  
Krekić Selma       
TR TV-Montaza
BOLOVANJE     BOLOVANJE     BOLOVANJE     BOLOVANJE     BOLOVANJE     SL.     SL.    
                                         
Musić Elvedin       
TR TV-Montaza
NLE B2 7 15 NLE B2 15 23 G.O.     G.O.     G.O.     SL.     SL.    
            25     26     27                
Hadžić Almir       
TR TV-Montaza
G.O.     G.O.     SL.     NLE F2 15 23 SL.     NLE F2 7 15 NLE B2 7 15
29     30                                  
        
-
                                         
                                         
Đozo Selvedin       
TR TV-Montaza
NLEB3+FCP3 9 13 NLEB3+FCP3 9 13 SL.     NLE F3 11 15 NLE B2 7 15 SL.     NLE B2 15 23
NLE F1 13 16 NLE F1 13 16       NLE F4 15 19                  
Subašić Hajrudin       
TR TV-Montaza
FCP 5 15 21 NLE 1 9 15 NLE 1 9 15 SL.     SL.     NLE 1 9 16 NLE1+FCP3 9 17
                                         
Martina Toni       
TR TV-Montaza
NLE B4 13 21 SL.     NLE B2 7 15 NLEB3+FCP3 9 13 NLE F2 15 23 NLE B4 13 21 SL.    
                  NLE F1 13 16                  
Trapara  Jelena       
TR TV-Montaza
FCP 3 10 18 FCP 3 10 18 NLE F3 11 15 NLE F3 15 23 NLE B2 15 23 SL.     SL.    
            NLE F4 15 19                        
Crepulja Mihael       
TR TV-Montaza
SL.     FCP 5 9 17 FCP 5 9 17 NLE 1 9 16 NLE 1 9 16 NLE B2 15 23 SL.    
                                         
Muminović Alen       
TR TV-Montaza
NLE F2 15 23 NLE F3 11 15 NLE F3 15 23 NLE B4 13 21 NLEB3+FCP3 9 13 SL.     SL.    
      NLE F4 15 19             NLE F1 13 16            
Logo Adnan       
TR TV-Montaza
NLE F3 11 15 NLE B2 7 15 SL.     NLE F2 7 15 NLE B4 13 21 NLE F2 15 23 SL.    
NLE F4 15 19                                    
Čardaković Senadin       
TR TV-Montaza
NLE B2 15 23 SL.     SL.     NLE B2 7 15 NLE F2 7 15 RK A     NLE F2 15 23
                              GRAČANICA          
Hadžić Mahir       
TR TV-Montaza
SL.     NLE F2 15 23 NLE B2 15 23 SL.     NLE F3 11 15 NLE B2 7 15 NLE F3 15 23
                        NLE F4 15 19            
Brkanić Nadža       
TR TV-Montaza
SL.     NLE F3 15 23 NLE B4 13 21 NLE B2 15 23 SL.     NLE F3 11 15 NLE F2 7 15
                              NLE F4 15 19      

14.SED.2024.MONTAZERI

 PLAN KORIGOVAN

RTV produkcija JSBiH PONEDJELJAK UTORAK SRIJEDA ČETVRTAK PETAK SUBOTA NEDJELJA
1.4. 2.4. 3.4. 4.4. 5.4. 6.4. 7.4.
Tufo Mehmed       
TR TV-Montaza
NLE F2 7 15 NLE F2 7 15 NLE F2 7 15 NLE F2 7 15 NLE F3 15 23 SL.     SL.    
                                         
Kožljak Nijaz       
TR TV-Montaza
ODSJEK M. 9 17 ODSJEK M. 9 17 ODSJEK M. 9 17 ODSJEK M. 9 17 ODSJEK M. 9 17 SL.     SL.    
                                         
Mešković Almir       
TR TV-Montaza
FCP 5 15 21 FCP 5 9 15 FCP 5 17 23 G.O.     G.O.     SL.     SL.    
                  22     23                
Smital Damir       
TR TV-Montaza
SL.     NLE 3 17 23 FCP 5 9 17 FCP 5 9 17 FCP 5 17 23 FCP 5 17 23 SL.    
                                         
Aganspahić Kenan       
TR TV-Montaza
G.O.     G.O.     G.O.     SL.     FCP 4 8 14 NLE 3 9 15 SL.    
26     27     28           FCP 6 12 16            
Šćeta Zlatko       
TR TV-Montaza
SL.     NLE 3 9 13 NLE 1 15 23 NLE 3 10 14 NLE 3 15 23 NLE 1 9 15 SL.    
      NLE 3 13 17       NLE 3 14 18                  
Hasović Amra       
TR TV-Montaza
SL.     SL.     NLE B2 7 15 NLE B3 13 21 NLE F3 11 15 NLE F2 15 23 NLE B2 15 23
                        NLE F4 15 19            
Okerić Jasmin       
TR TV-Montaza
NLEB3+FCP3 9 13 NLE 1 16 23 NLE 3 17 23 NLE 1 9 16 NLE 1 9 16 SL.     SL.    
NLE F1 13 16                                    
Komarica Nermin       
TR TV-Montaza
SL.     SL.     FCP 4 15 21 FCP 4 15 21 NLE 3 9 15 FCP 5 9 17 NLEB3+FCP3 9 16
                                         
Krekić Selma       
TR TV-Montaza
BOLOVANJE     BOLOVANJE     BOLOVANJE     BOLOVANJE     BOLOVANJE     SL.     SL.    
                                         
Musić Elvedin       
TR TV-Montaza
SL.     FCP 4 8 12 FCP 4 8 12 NLE F3 15 23 NLE F2 15 23 NLE B4 13 21 SL.    
      FCP 6 12 16 FCP 6 12 16                        
Hadžić Almir       
TR TV-Montaza
NLE F3 11 15 NLE B4 13 21 NLE F2 15 23 G.O.     G.O.     SL.     SL.    
NLE F4 15 19              27     28                
        
-
                                         
                                         
Đozo Selvedin       
TR TV-Montaza
NLE B2 15 23 SL.     SL.     FCP 4 8 12 FCP 5 9 17 NLEB3+FCP3 9 16 NLE F3 15 23
                  FCP 6 12 16                  
Subašić Hajrudin       
TR TV-Montaza
FCP 4 8 12 NLE 1 9 15 NLE 1 9 15 NLE 1 16 23 NLE 1 16 23 SL.     SL.    
FCP 6 12 16                                    
Martina Toni       
TR TV-Montaza
NLE F3 15 23 NLE F3 11 15 NLEB3+FCP3 9 13 SL.     SL.     NLE B2 7 15 NLE F2 7 15
      NLE F4 15 19 NLE F1 13 16                        
Trapara  Jelena       
TR TV-Montaza
SL.     NLEB3+FCP3 9 13 NLE B4 13 21 NLE B2 15 23 NLE F2 7 15 NLE B2 15 23 SL.    
      NLE F1 13 16                              
Crepulja Mihael       
TR TV-Montaza
FCP 3 10 18 FCP 3 10 18 NLE 3 9 17 SL.     SL.     NLE 1 15 23 NLE F3 11 15
                                    NLE F4 15 19
Muminović Alen       
TR TV-Montaza
NLE F2 15 23 NLE F3 15 23 SL.     NLEB3+FCP3 9 13 NLE B4 13 21 NLE F3 11 15 SL.    
                  NLE F1 13 16       NLE F4 15 19      
Logo Adnan       
TR TV-Montaza
SL.     NLE F2 15 23 SL.     NLE B2 7 15 NLEB3+FCP3 9 13 NLE F3 15 23 NLE B4 13 21
                        NLE F1 13 16            
Čardaković Senadin       
TR TV-Montaza
NLE B4 13 21 NLE B2 7 15 NLE F3 11 15 NLE F2 15 23 NLE B2 15 23 SL.     SL.    
            NLE F4 15 19                        
Hadžić Mahir       
TR TV-Montaza
SL.     SL.     NLE B2 15 23 NLE F3 11 15 NLE B2 7 15 RK A     NLE F2 15 23
                  NLE F4 15 19       TUZLA          
Brkanić Nadža       
TR TV-Montaza
NLE B2 7 15 NLE B2 15 23 NLE F3 15 23 SL.     SL.     NLE F2 7 15 NLE B2 7 15
                                         

13.SED.2024.MONTAZERI

 PLAN KORIGOVAN

RTV produkcija JSBiH PONEDJELJAK UTORAK SRIJEDA ČETVRTAK PETAK SUBOTA NEDJELJA
25.3. 26.3. 27.3. 28.3. 29.3. 30.3. 31.3.
Tufo Mehmed       
TR TV-Montaza
NLE F2 7 15 NLE F2 7 15 NLE F2 7 15 NLE F2 7 15 NLE F3 15 23 SL.     SL.    
                                         
Kožljak Nijaz       
TR TV-Montaza
ODSJEK M. 9 17 ODSJEK M. 9 17 ODSJEK M. 9 17 ODSJEK M. 9 17 ODSJEK M. 9 17 SL.     SL.    
                                         
Mešković Almir       
TR TV-Montaza
FCP 5 17 23 SL.     NLE 3 17 23 FCP 4 8 12 FCP 5 9 17 NLE 3 9 15 SL.    
                  FCP 6 12 16                  
Smital Damir       
TR TV-Montaza
NLE 3 15 23 NLE 3 9 15 FCP 5 15 21 FCP 5 15 21 NLEB3+FCP3 9 13 SL.     SL.    
                        NLE F1 13 16            
Aganspahić Kenan       
TR TV-Montaza
FCP 5 9 17 FCP 5 17 24 FCP 5 9 15 FCP 5 9 15 FCP 5 17 23 SL.     SL.    
                                         
Šćeta Zlatko       
TR TV-Montaza
NLE 1 15 21 FCP 4 8 12 SL.     NLE 3 12 15 NLE 1 16 22 NLE 1 9 17 SL.    
      FCP 6 12 16       NLE 1 15 20                  
Hasović Amra       
TR TV-Montaza
NLE F3 11 15 NLE F2 15 23 NLE B2 15 23 SL.     SL.     NLE F3 15 23 NLE B4 13 21
NLE F4 15 19                                    
Okerić Jasmin       
TR TV-Montaza
SL.     NLE 3 15 21 FCP 4 8 12 NLE 1 9 15 NLE 1 9 16 NLE B4 13 21 SL.    
            FCP 6 12 16                        
Komarica Nermin       
TR TV-Montaza
G.O.     G.O.     FCP 4 15 21 FCP 4 15 21 G.O.     SL.     SL.    
25      26                  27                
Krekić Selma       
TR TV-Montaza
BOLOVANJE     BOLOVANJE     BOLOVANJE     BOLOVANJE     BOLOVANJE     SL.     SL.    
                                         
Musić Elvedin       
TR TV-Montaza
NLEB3+FCP3 9 13 NLE B4 13 21 SL.     NLE B2 15 23 SL.     NLE F3 11 15 NLE F3 15 23
NLE F1 13 16                         NLE F4 15 19      
Hadžić Almir       
TR TV-Montaza
NLE B2 7 15 SL.     NLE B4 13 21 NLE B2 7 15 SL.     NLE F2 7 15 NLE F2 7 15
                                         
        
-
                                         
                                         
Đozo Selvedin       
TR TV-Montaza
G.O.     G.O.     SL.     SL.     FCP 4 8 14 NLE B2 7 15 NLE B2 15 23
23 24                 FCP 6 12 16            
Subašić Hajrudin       
TR TV-Montaza
NLE 1 9 15 NLE 1 9 15 NLE 1 9 15 SL.     SL.     NLEB3+FCP3 9 16 NLEB3+FCP3 9 16
                                         
Martina Toni       
TR TV-Montaza
NLE F2 15 23 NLEB3+FCP3 9 13 NLEB3+FCP3 9 13 NLE F2 15 23 NLE B4 13 21 SL.     SL.    
      NLE F1 13 16 NLE F1 13 16                        
Trapara  Jelena       
TR TV-Montaza
G.O.     G.O.     SL.     SL.     NLE B2 7 15 NLE F3 15 23 NLE F3 11 15
26     27                             NLE F4 15 19
Crepulja Mihael       
TR TV-Montaza
FCP 4 8 12 FCP 5 9 17 NLE 3 9 17 FCP 3 9 17 NLE 3 9 15 SL.     SL.    
FCP 6 12 16                                    
Muminović Alen       
TR TV-Montaza
SL.     SL.     G.O.     G.O.     G.O.     NLE B2 15 23 NLE F2 15 23
            23     24     25                
Logo Adnan       
TR TV-Montaza
NLE B4 13 21 NLE F3 11 15 NLE B2 7 15 NLEB3+FCP3 9 13 NLE F2 15 23 SL.     SL.    
      NLE F4 15 19       NLE F1 13 16                  
Čardaković Senadin       
TR TV-Montaza
SL.     NLE B2 7 15 NLE F3 11 15 NLE F3 15 23 NLE B2 15 23 SL.     NLE B2 7 15
            NLE F4 15 19                        
Hadžić Mahir       
TR TV-Montaza
NLE B2 15 23 NLE F3 15 23 NLE F2 15 23 NLE B4 13 21 NLE F3 11 15 SL.     SL.    
                        NLE F4 15 19            
Brkanić Nadža       
TR TV-Montaza
NLE F3 15 23 NLE B2 15 23 NLE F3 15 23 NLE F3 11 15 NLE F2 7 15 SL.     SL.    
                  NLE F4 15 19                  

12.SED.2024.MONTAZERI

 

RTV produkcija JSBiH PONEDJELJAK UTORAK SRIJEDA ČETVRTAK PETAK SUBOTA NEDJELJA
18.3. 19.3. 20.3. 21.3. 22.3. 23.3. 24.3.
Tufo Mehmed       
TR TV-Montaza
NLE F2 7 15 NLE F2 7 15 NLE F2 7 15 NLE F2 7 15 NLE F3 15 23 SL.     SL.    
                                         
Kožljak Nijaz       
TR TV-Montaza
ODSJEK M. 9 17 ODSJEK M. 9 17 ODSJEK M. 9 17 ODSJEK M. 9 17 ODSJEK M. 9 17 SL.     SL.    
                                         
Mešković Almir       
TR TV-Montaza
FCP 4 8 12 FCP 5 15 23 NLE 3 17 23 FCP 5 15 23 FCP 4 8 14 SL.     SL.    
FCP 6 12 16                   FCP 6 12 16            
Smital Damir       
TR TV-Montaza
NLE 3 15 23 SL.     NLE F3 11 15 NLEB3+FCP3 9 13 NLE B2 7 15 NLE B2 15 23 SL.    
            NLE F4 15 19 NLE F1 13 16                  
Aganspahić Kenan       
TR TV-Montaza
SL.     NLE 3 15 19 SL.     FCP 4 8 12 FCP 5 9 17 FCP 5 9 17 FCP 5 9 17
      NLE 3 19 23       FCP 6 12 16                  
Šćeta Zlatko       
TR TV-Montaza
NLE 1 17 23 NLE 1 17 23 NLE 3 9 17 SL.     NLE 1 16 23 NLE 3 9 15 SL.    
                                         
Hasović Amra       
TR TV-Montaza
SL.     NLE B4 13 21 NLE B2 15 23 NLE F2 15 23 SL.     NLE F3 15 23 NLE B2 15 23
                                         
Okerić Jasmin       
TR TV-Montaza
SL.     SL.     FCP 4 8 12 NLE 3 12 20 NLE 3 9 15 NLEB3+FCP3 9 16 NLE B4 13 21
            FCP 6 12 16                        
Komarica Nermin       
TR TV-Montaza
G.O.     G.O.     FCP 4 15 21 FCP 4 15 21 G.O.     SL.     SL.    
22     23                 24                
Krekić Selma       
TR TV-Montaza
BOLOVANJE     BOLOVANJE     BOLOVANJE     BOLOVANJE     BOLOVANJE     SL.     SL.    
                                         
Musić Elvedin       
TR TV-Montaza
NLE F3 11 15 NLE B2 7 15 NLE F2 15 23 NLE B4 13 21 NLEB3+FCP3 9 13 SL.     SL.    
NLE F4 15 19                   NLE F1 13 16            
Hadžić Almir       
TR TV-Montaza
NLE F3 15 23 NLE F3 11 15 NLE B2 7 15 RK HD     NLE B2 15 23 SL.     SL.    
      NLE F4 15 19       ZENICA                      
        
-
                                         
                                         
Đozo Selvedin       
TR TV-Montaza
FCP 5 15 21 FCP 4 8 12 RK HD     RK HD     G.O.     SL.     SL.    
      FCP 6 12 16 ZENICA     ZENICA     22                
Subašić Hajrudin       
TR TV-Montaza
NLE 1 9 17 NLE 1 9 17 NLE 1 9 17 NLE 1 9 16 NLE 1 9 16 SL.     SL.    
                                         
Martina Toni       
TR TV-Montaza
NLEB3+FCP3 9 13 NLEB3+FCP3 9 13 SL.     SL.     NLE F3 11 15 NLE B4 13 21 NLE F2 15 23
NLE F1 13 16 NLE F1 13 16             NLE F4 15 19            
Trapara  Jelena       
TR TV-Montaza
FCP 3 10 18 FCP 3 10 18 G.O.     G.O.     G.O.     SL.     SL.    
            23     24     25                
Crepulja Mihael       
TR TV-Montaza
FCP 5 9 15 NLE 3 9 15 SL.     NLE 1 16 23 SL.     NLE 1 9 17 NLEB3+FCP3 9 16
                                         
Muminović Alen       
TR TV-Montaza
NLE B2 15 23 NLE F3 15 23 NLEB3+FCP3 9 13 NLE F3 11 15 NLE F2 15 23 SL.     SL.    
            NLE F1 13 16 NLE F4 15 19                  
Logo Adnan       
TR TV-Montaza
NLE F2 15 23 SL.     SL.     NLE B2 7 15 NLE F2 7 15 NLE F3 11 15 NLE F3 15 23
                              NLE F4 15 19      
Čardaković Senadin       
TR TV-Montaza
NLE B2 7 15 SL.     SL.     NLE F3 15 23 NLE B4 13 21 NLE F2 15 23 NLE F3 11 15
                                    NLE F4 15 19
Hadžić Mahir       
TR TV-Montaza
SL.     NLE F2 15 23 NLE B4 13 21 RK B     SL.     NLE B2 7 15 NLE F2 7 15
                  ZENICA                      
Brkanić Nadža       
TR TV-Montaza
NLE B4 13 21 NLE B2 15 23 NLE F3 15 23 NLE B2 15 23 SL.     NLE F2 7 15 NLE B2 7 15
                                         

11.SED.2024.MONTAZERI

 PLAN KORIGOVAN

RTV produkcija JSBiH PONEDJELJAK UTORAK SRIJEDA ČETVRTAK PETAK SUBOTA NEDJELJA
11.3. 12.3. 13.3. 14.3. 15.3. 16.3. 17.3.
Tufo Mehmed       
TR TV-Montaza
NLE F2 7 15 NLE F2 7 15 NLE F2 7 15 NLE F2 7 15 NLE F3 15 23 SL.     SL.    
                                         
Kožljak Nijaz       
TR TV-Montaza
ODSJEK M. 9 17 ODSJEK M. 9 17 ODSJEK M. 9 17 ODSJEK M. 9 17 ODSJEK M. 9 17 SL.     SL.    
                                         
Mešković Almir       
TR TV-Montaza
FCP 5 9 15 SL.     FCP 5 9 15 FCP 5 15 23 FCP 5 15 23 NLE 3 9 15 SL.    
                                         
Smital Damir       
TR TV-Montaza
NLE 3 15 23 SL.     SL.     FCP 5 9 15 FCP 5 9 15 NLE F2 7 15 NLE F3 15 23
                                         
Aganspahić Kenan       
TR TV-Montaza
FCP 5 15 21 NLE 3 11 16 NLE 3 9 17 NLE 1 9 15 NLE 1 8 16 SL.     SL.    
      NLE 3 16 19                              
Šćeta Zlatko       
TR TV-Montaza
NLE 1 9 17 NLE 1 15 23 FCP 4 8 12 NLE 3 10 14 NLE 3 15 23 SL.     SL.    
            FCP 6 12 16 NLE 3 14 18                  
Hasović Amra       
TR TV-Montaza
NLE B4 13 21 NLE F3 15 23 NLE B2 15 23 NLE F2 15 23 G.O.     SL.     SL.    
                        27                
Okerić Jasmin       
TR TV-Montaza
NLEB3+FCP3 9 13 FCP 4 8 12 NLE 3 17 23 G.O.     G.O.     SL.     SL.    
NLE F1 13 16 FCP 6 12 16       23     24                
Komarica Nermin       
TR TV-Montaza
SL.     SL.     FCP 4 15 21 FCP 4 15 21 NLE 3 9 15 NLE 1 15 23 NLE B3 9 16
                                     +FCP3    
Krekić Selma       
TR TV-Montaza
BOLOVANJE     BOLOVANJE     BOLOVANJE     BOLOVANJE     BOLOVANJE     SL.     SL.    
                                         
Musić Elvedin       
TR TV-Montaza
SL.     SL.     NLE F3 11 15 FCP 4 8 12 NLE F2 7 15 NLE B4 13 21 NLE F2 15 23
            NLE F4 15 19 FCP 6 12 16                  
Hadžić Almir       
TR TV-Montaza
SL.     SL.     NLE F2 15 23 NLE F3 15 23 NLE F3 11 15 NLE B2 7 15 NLE F2 7 15
                        NLE F4 15 19            
        
-
                                         
                                         
Đozo Selvedin       
TR TV-Montaza
NLE F2 15 23 NLE B2 7 15 SL.     SL.     FCP 4 8 14 NLE F3 11 15 NLE B2 7 15
                        FCP 6 12 16 NLE F4 15 19      
Subašić Hajrudin       
TR TV-Montaza
FCP 4 8 12 NLE 1 9 15 NLE 1 9 15 SL.     SL.     NLE B3 9 16 NLE B4 13 21
FCP 6 12 16                          +FCP3          
Martina Toni       
TR TV-Montaza
NLE F3 15 23 NLE F2 15 23 NLEB3+FCP3 9 13 NLE B2 7 15 NLE B4 13 21 SL.     SL.    
            NLE F1 13 16                        
Trapara  Jelena       
TR TV-Montaza
FCP 3 10 18 FCP 3 10 18 SL.     FCP 3 14 22 SL.     NLE B2 15 23 NLE F3 11 15
                                    NLE F4 15 19
Crepulja Mihael       
TR TV-Montaza
NLE F3 11 15 FCP 5 9 17 FCP 5 15 23 NLE 1 15 23 NLE 1 16 23 SL.     SL.    
NLE F4 15 19                                    
Muminović Alen       
TR TV-Montaza
SL.     NLEB3+FCP3 9 13 NLE B4 13 21 NLE B2 15 23 NLEB3+FCP3 9 13 NLE F2 15 23 SL.    
      NLE F1 13 16             NLE F1 13 16            
Logo Adnan       
TR TV-Montaza
NLE B2 15 23 NLE B4 13 21 NLE B2 7 15 NLEB3+FCP3 9 13 NLE F2 15 23 SL.     SL.    
                  NLE F1 13 16                  
Čardaković Senadin       
TR TV-Montaza
NLE B2 7 15 NLE F3 11 15 NLE F3 15 23 NLE B4 13 21 NLE B2 15 23 SL.     SL.    
      NLE F4 15 19                              
Hadžić Mahir       
TR TV-Montaza
G.O.     G.O.     G.O.     G.O.     G.O.     SL.     SL.    
19     20     21     22     23                
Brkanić Nadža       
TR TV-Montaza
SL.     NLE B2 15 23 SL.     NLE F3 11 15 NLE B2 7 15 NLE F3 15 23 NLE B2 15 23
                  NLE F4 15 19                  

10.SED.2024.MONTAZERI

 

RTV produkcija JSBiH PONEDJELJAK UTORAK SRIJEDA ČETVRTAK PETAK SUBOTA NEDJELJA
4.3. 5.3. 6.3. 7.3. 8.3. 9.3. 10.3.
Tufo Mehmed       
TR TV-Montaza
NLE F2 7 15 NLE F2 7 15 NLE F2 7 15 NLE F2 7 15 NLE F3 15 23 SL.     SL.    
                                         
Kožljak Nijaz       
TR TV-Montaza
ODSJEK M. 9 17 ODSJEK M. 9 17 ODSJEK M. 9 17 ODSJEK M. 9 17 ODSJEK M. 9 17 SL.     SL.    
                                         
Mešković Almir       
TR TV-Montaza
FCP 4 8 12 NLE 3 9 15 FCP 5 9 17 FCP 5 15 23 FCP 5 15 23 SL.     SL.    
FCP 6 12 16                                    
Smital Damir       
TR TV-Montaza
NLE B4 13 21 NLE B2 7 15 NLE B2 15 23 NLE F2 15 23 NLEB3+FCP3 9 13 SL.     SL.    
                        NLE F1 13 16            
Aganspahić Kenan       
TR TV-Montaza
FCP 5 15 21 FCP 4 8 12 NLE 3 17 23 NLE 1 9 15 NLE 1 9 15 NLE 3 9 15 SL.    
      FCP 6 12 16                              
Šćeta Zlatko       
TR TV-Montaza
NLE 1 15 23 SL.     FCP 4 8 12 NLE 3 10 14 NLE 3 15 23 NLE 1 15 23 SL.    
            FCP 6 12 16 NLE 3 14 18                  
Hasović Amra       
TR TV-Montaza
SL.     SL.     NLE F3 11 15 NLE F3 15 23 SL.     NLE F2 15 23 NLE B2 15 23
            NLE F4 15 19       DUG                
Okerić Jasmin       
TR TV-Montaza
SL.     NLE 1 15 23 SL.     NLE 1 15 23 NLE 1 15 23 NLE B4 13 21 NLE B3 9 16
                                     +FCP3    
Komarica Nermin       
TR TV-Montaza
NLEB3+FCP3  9  13 NLE 3 15 19 FCP 4 15 21 FCP 4 15 21 NLE 3 9 15 SL.     SL.    
NLEF1   13  16 NLE 3 19 23                              
Krekić Selma       
TR TV-Montaza
BOLOVANJE     BOLOVANJE     BOLOVANJE     BOLOVANJE     BOLOVANJE     SL.     SL.    
                                         
Musić Elvedin       
TR TV-Montaza
G.O.     G.O.     G.O.     G.O.     G.O.     SL.     SL.    
20     21     22     23     24                
Hadžić Almir       
TR TV-Montaza
NLE B2 7 15 NLE F3 11 15 NLE F2 15 23 NLE B3 13 21 NLE B2 15 23 SL.     SL.    
      NLE F4 15 19                              
        
-
                                         
                                         
Đozo Selvedin       
TR TV-Montaza
NLE B2 15 23 NLE F2 15 23 NLEB3+FCP3 9 13 SL.     FCP 4 8 14 NLE F3 11 15 SL.    
            NLE F1 13 16       FCP 6 12 16 NLE F4 15 19      
Subašić Hajrudin       
TR TV-Montaza
NLE 1 9 15 NLE 1 9 15 NLE 1 9 15 NLE B4 9 17 NLE B4 9 17 SL.     SL.    
                                         
Martina Toni       
TR TV-Montaza
G.O.     G.O.     SL.     SL.     NLE B3 13 21 NLE B2 7 15 NLE F2 7 15
25     26                                  
Trapara  Jelena       
TR TV-Montaza
FCP 3 10 18 FCP 3 10 18 NLE F3 15 23 FCP 3 9 17 SL.     SL.     SL.    
                        DUG                
Crepulja Mihael       
TR TV-Montaza
NLE F3 11 15 SL.     NLE 3 9 17 FCP 4 8 12 SL.     NLE B3 9 16 NLE B4 13 21
NLE F4 15 19             FCP 6 12 16        +FCP3          
Muminović Alen       
TR TV-Montaza
SL.     NLE B4 13 21 SL.     NLEB3+FCP3 9 13 NLE F2 7 15 NLE F3 15 23 NLE F2 15 23
                  NLE F1 13 16                  
Logo Adnan       
TR TV-Montaza
SL.     NLEB3+FCP3 9 13 NLE B2 7 15 SL.     NLE F3 11 15 NLE B2 15 23 NLE F3 15 23
      NLE F1 13 16             NLE F4 15 19            
Čardaković Senadin       
TR TV-Montaza
NLE F2 15 23 SL.     SL.     NLE F3 11 15 NLE B2 7 15 RK A     NLE B2 7 15
                  NLE F4 15 19       VOGOŠĆA          
Hadžić Mahir       
TR TV-Montaza
NLE F3 15 23 NLE B2 15 23 SL.     NLE B2 7 15 NLE F2 15 23 SL.     SL.    
            DUG                            
Brkanić Nadža       
TR TV-Montaza
SL.     NLE F3 15 23 NLE B4 13 21 NLE B2 15 23 SL.     NLE F2 7 15 NLE F3 11 15
                                    NLE F4 15 19