Zadnje promjene plana

Edo Panjeta - srijeda, 24 April 2024 22:05

Mirsad Fazlić - srijeda, 24 April 2024 09:50

Vanja Kurtović - srijeda, 24 April 2024 08:52
Zadnje dodano u plan

Edo Panjeta - srijeda, 24 April 2024 22:05

Alen Pavić - subota, 20 April 2024 11:50

Muhamed Žerić - subota, 20 April 2024 11:31

Odsjek za snimanje

PLAN RADA SNIMATELJA

Snimanja za 17. sedmicu 2024.

Snimatelji 16. sedmica 2024. - od 15.04. - 21.04.2024. - Plan je podložan izmjenama

 

  PONEDELJAK UTORAK SRIJEDA ČETVRTAK PETAK SUBOTA NEDJELJA
  15.IV.2024 16.IV.2024 17.IV.2024 18.IV.2024 19.IV.2024 20..IV.2024 21.IV.2024
Vanja Ban              
  S.L IPPBHT 10-18 S.L FTV DOP VASKRS FTV DOP VASKRS RUKOMET KOLA IPPBHT 15-23
            TUZLA 1.  
Goro Mirza BHUZIVO C 1. BHUZIVO C 1. BHUZIVO C 1.        
  C 16-24 C 16-24 C 16-24 C 16-24   S.L S.L
  S.FOKUS E  1.   ODBROJAVANJE 1. Dnevnik D 1. DUG VJERSKI PRAZNIK    
Hamzagić Belkasim   Jutarnji  D 1. IN MEDIA RES 1. KONACNO PETAK  1.      
  S.L K O R N E R  1. BHUZIVO C 2. R E Z I M E  1. BHUZIVO C 1. KONCERT KOLA  S.L.
            ZETRA  1.  
Helać Mirsad PRESS EURO 2024 1. K O R N E R  2. IN MEDIA RES 2. Jutarnji  D 1.      
  S.FOKUS E 2. REZIME 1. R E Z I M E  1. KONACNO PETAK 2. S.L KONCERT KOLA  S.L
            ZETRA 2.  
Kapetanović Smail              Jutarnji D 2
  ZELENA PANORAMA ZELENA PANORAMA ZELENA PANORAMA ZELENA PANORAMA ZELENA PANORAMA S.L IPPBHT 8-16 do poziv na snima
               
Kršo Adis              
  GOD 1/7 GOD 2/7 GOD 3/7 GOD 4/7 GOD 5/7 ....................... ....................
               
Krunić Srboljub              
  JUTRO ENG IPPBHT IZBORI CRO IPPBHT IZBORI CRO IPPBHT IZBORI CRO S.L RUKOMET KOLA S.L
    ZAGREB ZAGREB ZAGREB   TUZLA 2.  
Lovrenović Dragan              
  IPPBHT 9-17 IPPBHT 9-17 IPPBHT 9-17 IPPBHT 9-17 IPPBHT 9-17 S.L S.L
               
Menzilovic Admir PRESS EURO 2024 2. Jutarnji  D 2 IN MEDIA RES 3. PUTEVI ZDRAVLJA 1. BHUZIVO C 2.    
  BHUZIVO C 2. K O R N E R  3. ODBROJAVANJE 2. KONACNO PETAK 3. B I N G O  2. S.L proba Vecenjakovog studio
               
Mijić Vedrana PODKAST R.HUD C 1.       FEDERACIJA 1. forshpan  
  P L E N U M 1. S.L Religijski program Religijski program D 16-20 C 16-24 S.L
      MARINA MARINA B I N G O  3.    
Morina Emir              
  IPPBHT 15-23 IPPBHT 15-23 IPPBHT 15-23 IPPBHT 15-23 IPPBHT 15-23 S.L S.L
               
  15.IV.2024 16.IV.2024 17.IV.2024 18.IV.2024 19.IV.2024 20.IV.2024 21.IV.2024
Pasalic FEDERACIJA 1. K O R N E R  4. ART DEPO B 1. PUTEVI ZDRAVLJA 2.     forshpan
Faruk D 16-20 L O T O  1. IN MEDIA RES 4. KONACNO PETAK 4. S.L S.L C 16-24
  P L E N U M  2.            
Pazalja Jutarnji  D 1.  JUTARNJI C 1.   Jutarnji  D 2.      
Edin FTV 8-16   FTV  16 - 24 FTV 8-16 FTV 8-16 KONCERT KOLA  S.L
            ZETRA 3.  
Sofic   K O R N E R  5.   FEDERACIJA 2. PROBA 17:30    
Amir S.L L O T O  2. S.L D 16-24 B I N G O  4. D 16-24 D 16-24
        Kviz / Dnevnik D 2.      
Sogovic       JUTARNJI C 1      
Josip FTV 16-24 FTV 8 - 24 BHUZIVO C  S.L BHT 10 - 18  S.L KONCERT KOLA  JUTARNJI C 2
            ZETRA 4. 7.30 - 10.30
Šečić JUTARNJI C 1. FEDERACIJA 2. FEDERACIJA 2. PUTEVI ZDRAVLJA 3.   Jutarnji D 1.  
Muniba PRESS EURO 2024 3. D 16-24 D 16-20 BHUZIVO C 2. S.L 07:30-14:30 S.L
      ODG.LJUDIMA  1.     VIJESTI....  
Šego              
Mario S L SAJAM MOSTAR S L PARLAMENT KOLA LINK 1. FTV 16-24 FTV 16-24 JUTRO ENG
    KOLA 1.          
Tankosić              
Zoran ........................... ........................... ........................... ........................... ........................... ........................... ...........................
               
Selman     JUTARNJI C 1.        
Alen IN MEDIA RES ENG SAJAM MOSTAR ODBROJAVANJE 3. S.L C 16-24..BINGO KONCERT KOLA  S.L
    KOLA 2.       ZETRA 5.  
Kujundzić JUTARNJI C 2. JUTARNJI C 1. JUTARNJI C 2. JUTARNJI C 2. JUTARNJI C 1.    
Goran 07:00-15:00 C 07:00-15:00 C 07:00-15:00 C 07:00-15:00 C 07:00-15:00 C S.L S.L
               
Mesanović PRESS EURO 2024 4.   ART DEPO B 2. ruka Inbox,trend      
Edis PODKAST R.HUD C 2.. SAJAM MOSTAR ODG.LJUDIMA  2. konacno petak eng PUTEVI ZDRAVLJA S.L S.L
    KOLA 3.     ENG    
Ribić         Jutanji D 1. Jutanji D 2. JUTARNJI C 1.
Adnan D 20-24 S.L D 20-24 S.L D 20-24 FTV 8-16 07:30-14:30
  P L E N U M  3.   ODG.LJUDIMA  3.     do poz na snimanje VIJESTI.....
Buljugic              
Damir IPPBHT 8-16 IPPBHT 8-16 JUTRO LINK JUTRO ENG S.L JUTRO ENG S.L
               
  15.IV.2024 16.IV.2024 17.IV.2024 18..IV.2024 19.IV.2024 20.IV.2024 21,IV.2024
Drašković              
Damir BOLOVANJE BOLOVANJE BOLOVANJE BOLOVANJE BOLOVANJE BOLOVANJE BOLOVANJE
               
               
Davor Tomić S.L SAJAM MOSTAR Jutarnji D 2 ART DEPO ENG S.L KONCERT KOLA  FTV 16-24 proba Vecenjakov pecat studio
    KOLA 4.  ruka  FTV 8-16     ZETRA 6.  
       do poz na snima        
Milan Kuljanin JUTRO LINK JUTRO LINK IPPBHT 8-16 JUTRO LINK S.L IPPBHT 15-23 S.L
               
               
Kemal Herović BOLOVANJE BOLOVANJE BOLOVANJE BOLOVANJE BOLOVANJE BOLOVANJE BOLOVANJE
               
               
Adi Žigić S.L PUTEVI ZDRAVLJA DUG VJERSKI PRAZNIK  FTV 16-24 JUTRO LINK RUKOMET KOLA S.L
    ENG       TUZLA 3.  
  Jutarnji D  2.   JUTARNJI D 2.    Jutarnji D3 JUTARNJI C 1. JUTARNJI D 3.
Berin Idrizovski THINKING BOX S.L THINKING BOX S.L 06:30-14:00 07:30-10:30 + IP FTV  8 - 16
           Vijesti,hit mix L O T O  2. do poz na snimanje
               
Sanjin Hebibovic MOJA ZEMLJA 1 MOJA ZEMLJA 1. MOJA ZEMLJA 1. S.L IPPBHT 10-18 KONCERT KOLA  S.L
            ZETRA 7.  
          JUTARNJI C 2. Jutarnji D 3.  
Mirnes Ramić S.L SAJAM MOSTAR JUTRO ENG PRESS SMIT +BHUZIVO C  IPPBHT 8-16 KONCERT KOLA  S.L
    KOLA 5.     do poz na snimanje ZETRA ENG 8.  
        Jutarnji D 3.   JUTARNJI C 2.  
Faris Hadzalić S.L JUTRO ENG IPPBHT 10-18 06:30-14:30 JUTRO ENG 07:30-14:30 + S.L
        VIJESTI.....   VIJESTI.....  
  Jutarnji D 3. Jutarnji D 3. Jutarnji D 3.       Jutarnji D 1.
Mladen Vejnović 06:30-14:30 06:30-14:30 06:30-14:30 PARLAMENT KOLA 2. S.L S.L 07:30-14:30 +
  VIJESTI..... VIJESTI..... VIJESTI.....       VIJESTI.....
               
Amer Kuhinja IPPBHT 10-18 ART DEPO ENG S.L NOVA AVANTURA NOVA AVANTURA Inbox,trend Inbox,trend
            konacno petak eng Tuzla konac petak eng Tuzla povratak
               
Amar Kadusic MOJA ZEMLJA 2 MOJA ZEMLJA 2. MOJA ZEMLJA 2. IPPBHT 8-16 Inbox,trend IPPBHT 8-16 S.L.
          konacno petak eng    
               
               
               
               
ITC Mostar              
               
               
ITC Tuzla           RUKOMET KOLA  
            N E I M A R L I J A  4.  
               
ITC Zenica              
               
               
ITC Banja Luka              
               

Snimanja za 15. sedmicu 2024.

  PONEDELJAK UTORAK SRIJEDA ČETVRTAK PETAK SUBOTA NEDJELJA
  08.IV.2024 09.IV.2024 10.IV.2024 11.IV.2024 12.IV.2024 13.IV.2024 14.IV.2024
Vanja Ban     Jutarnji C 1.        
  JUTRO ENG S.L KONC.KOLA S.L NOVA AVANTURA NOVA AVANTURA D 16 - 24
      SKENDERIJA  1.        
Goro Mirza BHUZIVO C 1.   BHUZIVO C 1.   BHUZIVO C 1.   forshpan
  C 16-24 C 16-24 C 16-24 S.L C 16-24 S.L C 16-24
  S.FOKUS E  1.       B I N G O  1.    
Hamzagić Belkasim Jutarnji D 1. Jutarnji D 1.          
  BHUZIVO C 2.   VIJERSKI PRAZNIK GOD 1/7 GOD 2/7 ................. ...................
               
Helać Mirsad M.CENTRALA 1. VJERSKI     KONCERT forshpan   
  PLENUM 1. PRAZNIK BAJRAM KOLA  1. S.L KOLA ZETRA  1. C 16-24 S.L
               
Kapetanović Smail       Jutarnji D  1.   JUTARNJI C  1.  
  FUNDUS ENG JUTRO LINK S.L KONAC.PETAK 1. FTV 8-16 07:30-14:30 S.L
            vijesti...  
Kršo Adis JUTARNJI C 1. JUTARNJI C 1.     JUTARNJI C 1.   JUTARNJI C 1.
  IDENTITETI   2.   BAJRAM KOLA 2. S.L   S.L 07:30-10:30
               
Krunić Srboljub   IPPBH 10-18   Jutarnji D 2.      
  S.L Robin Hud podkast ART DEPO ENG FTV 8-16 PUTEVI ZDRAVLJA JUTRO ENG S.L
    12:30-13:30 1.   do poz na snimanje ENG    
Lovrenović Dragan              
  IPPBHT 9-17 IPPBHT 9-17 IPPBHT 9-17 IPPBHT 9-17 IPPBHT 9-17 S.L S.L
               
Menzilovic Admir M.CENTRALA 2. VJERSKI ART DEPO B 1. PUTEVI ZDRAVLJA 1. BHUZIVO C 2.    
  IDENTITETI PRAZNIK BHUZIVO C 2. KONAC.PETAK 2. B I N G O 2. S.L S.L
               
Mijić Vedrana Inbox,trend   FEDERACIJA 1. FEDERACIJA 1. Inbox,trend    
  konacno petak eng S.L D 16-24 D 16-24 konacno petak eng D 16-24 S.L
        Kviz Dnevnik D 1.   L O T O  1.  
Morina Emir              
  IPPBH 15-23 IPPHT 15-23 IPPBHT 15-23 IPPBHT 15-23 IPPBHT 15-23 S.L S.L
               
  08.IV.2024 09.IV.2024 10.IV.2024 11.IV.2024 12.IV.2024 13.IV.2024 14.IV.2024
Pasalic         FEDERACIJA 1.    
Faruk GOD 13/16 GOD 14/16 GOD 15/16 GOD 16/16 D 16-24 S.L S.L
          B I N G O  3.    
Pazalja Jutarnji D 2.   KONCERT KOLA   Jutarnji D 1.    
Edin FTV 8-16 FTV 8-16 SKENDERIJA 2. S.L KONCERT KOLA FTV 16-24 S.L
  do poz na snimanje       ZETRA 1.    
Sofic M.CETRALA 3. FEDERACIJA 1.          
Amir REZIME 1. LOTO 2. VIJERSKI PRAZNIK GOD 1/2 GOD 2/2 .................. ....................
               
Sogovic IDETIETI   BAJRAM KOLA 3. PUTEVI ZDRAVLJA 2.      
Josip M.CENTRALA  4. S.L   KONAC.PETAK 3. KONCERT KOLA DUG VJERSKI PRAZNIK S.L
        JUTARNJI C 2 ZETRA 2.    
Šečić FEDERACIJA 2. REZIME 2.          
Muniba D 16-20 D 16-24+BHUZIVO C VJERSKI PRAZNIK NARADJENI DAN GOD 1/1 S.L SL
  PLENUM 2.            
Šego   Inbox,trend,         Jutarnji D 1.
Mario FTV 16-24 konacno petak eng JUTRO ENG JUTRO ENG S.L S.L FTV 8-16
              do poz na snimanje
Tankosić              
Zoran ..................... .................... .................. ........................ .................... ...................... .......................
               
Selman              
Alen GOD 4/7 GOD 5/7 GOD 6/7 GOD 7/7 KONCERT KOLA S.L S.L
          ZETRA  3.    
Kujundzić JUTARNJI C  JUTARNJI C JUTARNJI C JUTARNJI C JUTARNJI C    
Goran 07:00-15:00 07:00-15:00 07:00-15:00 + 07:00-15:00 07:00-15:00 S.L S.L
      ART DEPO B 2.        
Mesanović S.FOKUS E 2.     Religjski progam      
Edis M.CENTRALA 5 S.L KONCERT KOLA INTERVJU  1. proba 17:30 RUKOMET KOLA S.L
  eng B sistem   SKENDERIJA 4.    B I N G O 4. GACANICA 1.  
Ribić       BHUZIVO 1.   JUTARNJI C  2. JUTARNJI C 2.
Adnan   D  20-24 S.L KONCERT SKENDERIJA C 16-24 S.L 07:30-10:30 07:30-14:30
  PLENUM 3.   ENG  5.       vijesti.....
Buljugic              
Damir IPPBHT 8-16 IPPBHT 8-16 IPPBHT 8-16 IPPBHT 8-16 IPPBHT 8-16 S.L S.L
               
  08.IV.2024 09.IV.2024 10.IV.2024 11.IV.2024 12.IV.2024 13.IV.2024 14.IV.2024
Drašković              
Damir BOLOVANJE BOLOVANJE BOLOVANJE BOLOVANJE BOLOVANJE BOLOVANJE BOLOVANJE
               
               
Davor Tomić S.L S.L BAJRAM KOLA 5. ART DEPO ENG KONCERT KOLA PUTEVI ZDRAVLJA IPPBHT 15-23
      REZIME 2.   ZETRA  4. ENG  
      Jutarnji D 1.      Jutarnji D 3 Jutarnji D 2.
Milan Kuljanin JUTRO LINK S.L FTV 8-16 KONACNO PETAK REZIME  JUTRO LINK IPPBHT 8-16 IPPBHT 8-16
      do poz na snimanje      do poz na snima do poz na snima
               
Kemal Herović BOLOVANJE BOLOVANJE BOLOVANJE BOLOVANJE BOLOVANJE BOLOVANJE BOLOVANJE
               
               
Adi Žigić S.L FTV 16-24 KONCERT KOLA IPPBHT 10-18 S L IPPBHT 15-23 JUTRO ENG
      SKENDERIJA 6.        
    Robin Hud  eng     Jutarnji D 2    
Berin Idrizovski S.L podkast 12:30-13:30 FTV 16-24 Religijski program KONCERT ZETRA RUKOMET KOLA S.L
    BHUZIVO C 2.   FOCA ENG 6. GRACANICA 2.  
               
Sanjin Hebibovic VJERSKI PRAZNIK Jutarnji D 2  KONCERT KOLA SKENDERIJA S.L JUTRO ENG RUKOMET KOLA S.L
     LOTO       GRACANICA 3.  
        Religijski pogram   Jutarnji D 1. Jutarnji D 2.
Mirnes Ramić S.L S.L BAJRAM KOLA 6. INTERVJU 2. IPPBHT 10-18 07:30-10:30 07:30-14:30
            L O T O 2. vijesti.....
            Jutarnji D 2..  
Faris Hadzalić IPPBHT 10-18 JUTRO ENG S.L FTV 16-24 FTV 16-24 FTV 8-16 S.L
            do poz na snimanje  
  Jutarnji D 3. Jutarnji D  3. Jutarnji D 2. Jutarnji D 3. Jutarnji D 3.    
Mladen Vejnović 06:30-14:30 06:30-14:30 06:30-14:30 06:30-14:30 06:30-14:30 S.L S.L
  vijesti........ vijesti... vijesti..... vijesti......BHZIVO C 2. vijesti....    
      Jutarnji D 3.        
Amer Kuhinja S.L S.L IPPBHT 10-18 JUTRO LINK THINKING BOX  THINKING BOX FTV 16 - 24
               
               
Amar Kadusic SPORT FOKUS ENG   BAJRAM KOLA 4. S.L KONCERT KOLA RUKOMET KOLA S.L
          ZETRA 7. GRACANICA 4.  
               
               
               
               
ITC Mostar              
               
               
ITC Tuzla              
               
               
ITC Zenica              
               
               
ITC Banja Luka              
               

Snimatelji 14. sedmica 2024. - od 01.04. - 07.04.2024.

Snimanja za 13. sedmicu 2024.

  PONEDELJAK UTORAK SRIJEDA ČETVRTAK PETAK SUBOTA NEDJELJA
  25.03.2024 26.03.2024 27.03.2024 28.03.2024 29.03.2024 30.03.2024 31.03.2024
Vanja Ban     Jutarnji D 1.        
  Naradjeni dan IPPBHT 10-18 FTV 8-16 NOVA AVANTURA NOVA AVANTURA S.L S.L
  22.3.2024   do pozi na snimanje        
Goro Mirza BHUZIVO C 1. L O T O  1. BHUZIVO C 1. BHUZIVO C 1.     KATEDRALA
  C 16-24   C 16-24 C 16-24 S.L S.L USKRS KOLA 1.
        Dnevnik D 1.      
Hamzagić Belkasim     Jutarnji D 2. Jutarnji D 1. GHBBiblioteka JUTARNJI C  1. KATEDRALA
  S.L S.L IN MEDIA RES A  1. PUTEVI ZDRAVLJA 1. Ramaz.veceri 07:30-10:30 USKRS KOLA 2.
          kola 1.    
Helać Mirsad     IN MEDIA RES A 2. PUTEVI ZDRAVLJA 2.. GHBBiblioteka   KATEDRALA
  S.L L O T O. 2. BHUZIVO C 2. KONACNO PETAK 1. Ramaz.veceri S.L USKRS KOLA 3.
          kola 2.    
Kapetanović Smail              
  S.L Jutarnj D 1. JUTRO LINK BOLOVANJE BOLOVANJE BOLOVANJE BOLOVANJE
               
Kršo Adis              KATEDRALA
  JUTARNJI C 1. JUTARNJI C 1. JUTARNJI C 1. JUTARNJI C 1. JUTARNJI C 1. S.L USKRS KOLA 4.
               
Krunić Srboljub           GHBBiblioteka Jutarnji  D  1.
    BHUZIVO C S.L SPORT FOKUS ENG S.L Ramaz.veceri 07:30-14:30
    C 16-24       kola 1. vijesti
Lovrenović Dragan              
  IPPBHT 9-17 IPPBHT 9-17 IPPBHT 9-17 IPPBHT 9-17 IPPBHT 9-17 S.L S.L
               
Menzilovic Admir IDENTITETI  1. R E Z I M E  1. IN MEDIA RES A 3. PUTEVI ZDRAVLJA 3. BHUZIVO C 1.    
  R E Z I M E  1.   ODG.LJUDIMA 1. KONACNO PETAK 3. B I N G O  1. S.L S.L
               
Mijić Vedrana FEDERACIJA 2. BHUZIVO C 1. FEDERACIJA 1.        
  D 16-20   ODG.LJUDIMA 2. KONACNO PETAK 4. VIJERSKI PRAZNIK S.L S.L
  P L E N U M  1.            
Morina Emir              
  IPPBHT 15-23 IPPBHT 15-23 IPPBHT 15-23 IPPBHT 15-23 IPPBHT 15-23 S.L S.L
               
  25.03.2024 26.03.2024 27.03.2024 28.03.2024 29.03.2024 30.03.2024 31.03.2024
Pasalic              
Faruk GOD 3 / 16 GOD 4 / 16 GOD 5 / 16 GOD 6 / 16 GOD 7 / 16 S.L S.L
               
Pazalja       Jutarnji D  2. FTV 16-24   Jutarnji D  2.
Edin S.L FTV 8-16 S.L FTV 8 - 16   FTV 8 - 16 FTV 8 - 16
        do poz na snimanje     do poz na snimanje
Sofic   FEDERACIJA 2.   FEDERACIJA 2      
Amir S.L D 16-20 S.L D 16-20 B I N G O  2. D 16-24 D 16-24
        Kviz / Dnevnik D 2. proba 17:30 L O T O  1.  
Sogovic IDENTITETI  2.       Jutarnji D  1.    
Josip FTV 16-24 NARADJENI DAN 18.03 S.L KONA.PETAK REZIME 15:00 FTV 8 - 16 FTV 16-24  
          do poz na snimanje    
Šečić BHUZIVO C 2. NARADJENI DA         forshpan
Muniba P L E N U M  2. 21.03.2924 D 16-24 BH UZIVO C  2.. S.L S.L C 16-24
               
Šego Religijski program   Inbox,trend,   Inbox,trend,    
Mario BANJA LUKA 1. NARADJENI DAN konacno petak eng FTV 16-24 konacno petak eng S.L S.L
    19.03.2024          
Tankosić              
Zoran .............................. .............................. .............................. .............................. ..............................    
               
Selman Jutarnji D 1.   REZIME  2. Inbox,trend,  GHBBiblioteka Ramazan večeri kola 3.    
Alen IDENTITETI  3.  FTV 16-24 ODG.LJUDIMA  3. konacno petak eng   S.L S.L
               
Kujundzić JUTARNJI C 2. JUTARNJI C 2.7-15 C JUTARNJI C 2. JUTARNJI C 2. JUTARNJI C 2.    
Goran 07:00-15:00   07:00-15:00 07:00-15:00 07:00-15:00 S.L S.L
  .................            
Mesanović Jutarnji D 2.   IN MEDIA RES A 4.   BHUZIVO C 2.    
Edis FTV 8 - 16 NARADJENI DAN FTV 16-24 IPPBHT 10-18 C 16-24 S.L S.L
  do poz na snimanje 20.02.2024     B I N G O  3.    
Ribić         Jutarnji D  2.   JUTARNJI C  1.
Adnan D 20-24   S.L D 20-24 D 20-24 S.L 07:00-15:00
  P L E N U M  3.  NARADJENI DAN 21.03.2024   Dnevnik D 3.     vijesti....
Buljugic              
Damir IPPBHT 8-16 IPPBHT 8-16 IPPBHT 8-16 IPPBHT 8-16 IPPBHT 8-16 S.L S.L
               
  25.03.2024 26.03.2024 27.03.2024 28.03.2024 29.03.2024 30.03.2024 31.03.2024
Drašković              
Damir BOLOVANJE BOLOVANJE BOLOVANJE BOLOVANJE BOLOVANJE BOLOVANJE BOLOVANJE
               
          Dokumen.reportaza    
Davor Tomić S.L PUTEVI ZDRAVLJA ENG ART DEPO ENG ART DEPO ENG GLUHA SOBA IPPBHT 15-23 S.L
               
            Jutarnji D 1. JUTARNJI C  2.
Milan Kuljanin JUTRO LINK JUTRO LINK JUTRO ENG S.L S.L 07:30-14:30 07:00-10:00
            vijesti.....  
               
Kemal Herović BOLOVANJE BOLOVANJE BOLOVANJE BOLOVANJE BOLOVANJE BOLOVANJE BOLOVANJE
               
            GHBBiblioteka  
Adi Žigić IPPBHT 10-18   S.L S.L IN MEDIA RES Ramaz.veceri FTV 16-24
    .      INTERVJU 1. kola 2.  
  Jutarnji D 3.           Jutarnji D 3.
Berin Idrizovski 06:30-14:30 Jutarnji D 2. IPPBHT 10-18 Naradjeni dan S.L S.L IPPBHT 8-16
  vijesti....     20.3.2024     do pozi na snimanje
            forshpan KATEDRALA
Sanjin Hebibovic JUTRO ENG   S.L JUTRO LINK JUTRO LINK C 16-24 USKRS KOLA 5.
               
          FEDERACIJA 1.  JUTARNJI C   
Mirnes Ramić Naradjeni dan D 20-24   JUTRO ENG D 16-20 07:00-14:30 S.L
  22.3.2024       B I N G O  4.  vijesti  
        Jutarnji D 3.   GHBBiblioteka  
Faris Hadzalić S.L S.L NARADJENI DAN 06:30-14:30 vijesti REZIME 15:15 IPPBHT 10-18 Ramaz.veceri IPPBHT 15-23
            kola 3.  
    Jutarnji D 3. Jutarnji D 3.   Jutarnji D 3. Jutarnji D 2.  
Mladen Vejnović S.L 06:30-14:30 vijesti 06:30-14:30 Naradjeni dan 06:30-14:30 L O T O  2. S.L
      vijesti.... 20.3.2024 vijesti....hit mix    
  Religijski program         Jutarnji D  3.  
Amer Kuhinja BANJA LUKA 2.  S L THINKING BOX THINKING BOX IN MEDIA RES  IPPBHT 8-16 S.L
           INTERVJU 2. do pozi na snimanje  
               
Amar Kadusic NARADJENI DAN 22.03.2024 JUTRO ENG S.L S.L JUTRO ENG JUTRO ENG JUTRO ENG
               
               
               
               
               
ITC Mostar              
               
               
ITC Tuzla              
               
               
ITC Zenica              
               
               
ITC Banja Luka              
               

Snimatelji 12. sedmica 2024. - 18.03. - 24.03.2024.

 

  PONEDELJAK UTORAK SRIJEDA ČETVRTAK PETAK SUBOTA NEDJELJA
  18.03.2024 19.03.2024 20.03.2024 21.03.2024 22.03.2024 23.03.2024 24.03.2024
Vanja Ban             Dokum.reportaza
  S.L S.L BRISEL ENG BRISEL ENG BRISEL ENG BRISEL ENG ANTONELA
               
Goro Mirza BHUZIVO C 1. BHUZIVO C 1. BHUZIVO C   GHBBiblioteka    
  C 16-24 C 16-24 C 16-24 C 16-24 Ramazanske veceri S.L S.L
  SP.FOKUS E  1.     E U R O  B  1. kola  1.    
Hamzagić Belkasim   Jutarnji  D  1. Jutarnji  D  1. Jutarnji  D 1. Jutarnji D  1. GHBBiblioteka  
  S.L   IN MEDIA RES 1. PUTEVI ZDRAVLJA 1.   Ramazanske veceri S.L
            kola  1.  
Helać Mirsad         GHBBiblioteka GHBBiblioteka JUTARNJI C  1.
  GOD 1 / 1 S.L S.L FUDBAL KOLA Ramazanske veceri Ramazanske veceri 07.30-14.30
        ZENICA  1. kola  2. kola  2. vijesti.....
Kapetanović Smail       Jutarnji  D  2.      
  Zelena panorama Zelena panorama Zelena panorama FTV 8-16 JUTRO LINK S.L S.L
        do pozi na snimanje      
Kršo Adis JUTARNJI C 1. JUTARNJI C 1. JUTARNJI C 1. JUTARNJI C 1. JUTARNJI C 1.    
            S.L S.L
               
Krunić Srboljub Dokum.reportaza Jutarnji  D  2.          
  GLUHA SOBA FTV 8-16 FUDBAL ZENICA ENG FUDBAL ZENICA ENG FTV 16-24 S.L S.L
    do pozi na snimanje          
Lovrenović Dragan              
  IPPBHT 9-17 IPPBHT 9-17 IPPBHT 9-17 IPPBHT 9-17 IPPBHT 9-17 S.L S.L
               
Menzilovic Admir IDENTITETI  1.   IN MEDIA RES   2. PUTEVI ZDRAVLJA 2.      
  P L E N U M  1. S.L ODG.LJUDIMA A 1. E U R O  B  2. B I N G O   1.   S.L
               
Mijić Vedrana Religijski program FEDERACIJA 1.   Dokum.reportaza FEDERACIJA 1.   forshpan
  MARINA D 16-24 S.L LEPTIRI BEZ KRILA 2. D 16-24 S.L  C 16- 24
    L O T O  1.     B I N G O   2.    
Morina Emir              
  IPPBHT 15-23 IPPBHT 15-23 IPPBHT 15-23 IPPBHT 15-23 IPPBHT 15-23 S.L S.L
               
  18.03.2024 19.03.2024 20.03.2024 21.03.2024 22.03.2024 23.03.2024 24.03.2024
Pasalic FEDERACIJA 1. FEDERACIJA 2. IN MEDIA RES   3.        
Faruk D 16-20 L O T O  2. BHUZIVO C 2. GOD 1 /16 GOD 2 /16 ........................ ........................
   P L E N U M 2.            
Pazalja              
Edin GOD 1 / 5 GOD 2 / 5 GOD 3 / 5 GOD 4 / 5 GOD 5 / 5 S.L S.L
               
Sofic     IN MEDIA RES   4. FEDERACIJA 1.      
Amir S.L S.L R E Z I M E  1. D 16-24 B I N G O   3. D 16-24 D 16-24
        Kviz /Dnevnik D  proba 17:30 L O T O  1.  
Sogovic Intervju 09,Identiteti,Rezime, +BHUZIVO C+           JUTARNJI C 2.
Josip FTV 16-24 BHUZIVO C +IPP BHT 10-18 S.L C DN 12,14 +BHUZIVO C  IPPBHT 10-16 BHUZIVO +C EMISIJA 20 sati GHBBiblioteka Ramaz večeri  kola 3. 07.30-10.30
        Dnevnik D      
Šečić R E Z I M E  2.   FEDERACIJA 2. PUTEVI ZDRAVLJA 3.. BHUZIVO C 2. forshpan  
Muniba SP.FOKUS E 2. S.L D 16-24 R E Z I M E  2. C 16-24 C 16-24 S.L
      ODG.LJUDIMA A 3.  ST C INTERV 2. B I N G O  4.    
Šego     Trening Ukrajina        
Mario PARLAMENT KOLA 1. FTV 16-24 Grbavica + FUDBAL KOLA S.L FTV 16-24 FTV 16-24
      ODG.LJUDIMA A 2. ZENICA  2.      
Tankosić              
Zoran ........................ ........................ ........................ ........................ ........................ ........................ ........................
               
Selman   Inbox,trend,     GHBBiblioteka    
Alen IN MEDIA RES konacno petak eng Dokum report GLUHA SOBA FUDBAL KOLA Ramazanske veceri S.L S.L
  Besjede.....     ZENICA  3. kola  3.    
Kujundzić JUTARNJI C 2. JUTARNJI C 2. JUTARNJI C 2.     JUTARNJI C 1.  
Goran 07:00-15:00.... 07:00-15:00.... 07:00-15:00.... FUDBAL STUDIO S.L 07:30-14;30 S.L
        ZENICA  1.   vijesti  
Mesanović Inbox,trend,         JUTARNJI C 2.  
Edis konacno petak eng MOJA ZEMLJA 1. MOJA ZEMLJA 1. FUDBAL KOLA S.L 07:30-10:30 * S.L
        ZENICA  4.   L O T O  2.  
Ribić           Jutarnji D 1. Jutarnji D 1.
Adnan D 20-24 D 20-24 S.L FUDBAL STUDIO ST C 20:00 emisija IPPBHT 8-16 IPPBHT 8-16
  P L E N U M  3.     ZENICA 2.   do poz na snimanje do poz na snimanje
Buljugic              
Damir IPPBHT 8-16 IPPBHT 8-16 IPPBHT 8-16 IPPBHT 8-16 IPPBHT 8-16 S.L S.L
               
  18.03.2024 19.03.2024 20.03.2024 21.03.2024 22.03.2024 23.03.2024 24.03.2024
Drašković              
Damir BOLOVANJE BOLOVANJE BOLOVANJE BOLOVANJE BOLOVANJE BOLOVANJE BOLOVANJE
               
               
Davor Tomić PUTEVI ZDRAVLJA PUTEVI ZDRAVLJA S.L FUDBAL KOLA ART DEPO ENG S.L IPPBHT 15-23
  ENG ENG   ZENICA  5.      
               
Milan Kuljanin JUTRO LINK+ FTV 16-....... JUTRO LINK JUTRO LINK JUTRO LINK NARADJENI DAN S.L S.L
               
               
Kemal Herović BOLOVANJE BOLOVANJE BOLOVANJE BOLOVANJE BOLOVANJE BOLOVANJE BOLOVANJE
               
               
Adi Žigić S.L ART DEPO ENG JUTRO ENG FUDBAL KOLA S.L JUTRO ENG JUTRO ENG
        ZENICA  6.      
  Sjednica Fed.     Jutarnji D 3. Jutarnji D  2.   Jutarnji D  2.
Berin Idrizovski Parlamenta  JUTRO ENG FTV 16-24 06:30-10:00 FTV 16-24 BHUZIVO FTV 8-16 S.L 07:30-14:30
  11.00 - 19.00      ST C EMISIJA 20:00 do poz na snimanje   vijesti.....
  Jutarnji D  1.            
Sanjin Hebibovic FTV 8-16 BOLOVANJE BOLOVANJE BOLOVANJE BOLOVANJE BOLOVANJE BOLOVANJE
  do poz na snimanje            
      Jutarnji D 2.       Jutarnji D  3.
Mirnes Ramić JUTRO ENG S.L 06:30-14:30 FUDBAL KOLA EU REAKCIJE BHT 10-18 IPPBHT 15-23 FTV 8-16
      vijesti...... ZENICA  7.     do poz na snimanje
          Jutarnji D 3. Jutarnji D  2.  
Faris Hadzalić IPPBHT 10-18 S.L IPBHT   10 - 18 JUTRO ENG 06:30-14:30 FTV 8-16 S.L
          vijesti. HIT MIX do poz na snimanje  
  Jutarnji D 2. Jutarnji D 3.   JUTARNJI C 2. JUTARNJI C 2. Jutarnji D 3.  
Mladen Vejnović PARLAMENT KOLA 2. 06:30-14:30 BHUZIVO C  07:00-15:00..+ 07:00-15:00..+ 07:30-14:30 S.L
    vijesti......   E U R O  B  3.  C 20:00 EU emisija vijesti.....  
      Jutarnji D  3.        
Amer Kuhinja THINKING BOX THINKING BOX FTV 8-16 NOVA AVANTURA NOVA AVANTURA S.L S.L
      do poz na snimanje        
  Jutarnji D  3.            
Amar Kadusic 06:30-14:30 MOJA ZEMLJA 2, MOJA ZEMLJA 2. Dokum report LEPTIRI BEZ KRILA JUTRO ENG Dokum.reportaza S.L
  vijesti.REZIME 15i15.          ANTONELA  

Snimanja za 11. sedmicu 2024.

  PONEDELJAK UTORAK SRIJEDA ČETVRTAK PETAK SUBOTA NEDJELJA
  11.03.2024 12.03.2024 13.03.2024 14.03.2024 15.03.2024 16.03.2024 17.03.2024
Vanja Ban              
  S.L BAKU FORUM BAKU FORUM BAKU FORUM BAKU FORUM BAKU FORUM BAKU FORUM
              do 18.03.2024
Goro Mirza   BHUZIVO C 1.   BHUZIVO C 1. GHB Biblioteka    
  C 16-24 C 16-24 C 16-24 C 16-24 Ramazanske veceri S.L S.L
  S.FOKUS E  1.   ODBROJAVANJE 1. Dnevnik D 1. kola 1.    
Hamzagić Belkasim Jutarnji D 1. Jutarnji D 1. Jutarnji D 1. Jutarnji D 1. Jutarnji D 1.    
  IDENTITETI  1.     KONAC.PETAK 1.   S.L S.L
               
Helać Mirsad M.CENTRALA 1.   BHUZIVO C 1.   BHUZIVO C 1.    
  S.FOKUS E 2. KORNER  1. VANREDNI BINGO 1. KONAC.PETAK 2. B I N G O  1. S.L S.L
               
Kapetanović Smail              
  FUNDUS ENG GOD 1/4 GOD 2/4 GOD 3/4 GOD 4/4 S.L S.L
               
Kršo Adis JUTARNJI C 1. JUTARNJI C 1. JUTARNJI C  1. JUTARNJI C 1. JUTARNJI C 1.    
  BHUZIVO C 1.         S.L S.L
               
Krunić Srboljub       Dokumentarni film Inbox,trend    
  IPPBHT 10-18 IPPBHT 10-18 ART DEPO B REZIME D 15 i 10 LJUDI MEDJU NAMA konacno petak S.L S.L
        1. eng    
Lovrenović Dragan              
  IPPBHT 9-17 IPPBHT 9-17 IPPBHT 9-17 IPPBHT 9-17 IPPBHT 9-17 S.L S.L
               
Menzilovic Admir M.CENTRALA 2.            
  R E Z I M E 1. KORNER 2. VANREDNI BINGO  2. KONAC.PETAK 3. B I N G O 2. S.L S.L
               
Mijić Vedrana FEDERACIJA 2. FEDERACIJA 1.     BHUZIVO C 2.    
  D 16-20 D 16-20 D 20-24. ODBROJAVANJE KONAC.PETAK 4. B I N G O 3. S.L S.L
  P L E N U M 1.     R E Z I M E  1.      
Morina Emir              
  IPPBHT 15-23 IPPBHT 15-23 IPPBHT 15-23 IPPBHT 15-23 IPPBHT 15-23 S.L S.L
               
  11.03.2024 12.03.2024 13.03.2024 14.03.2024 15.03.2024 16.03.2024 17.03.2024
Pasalic BHUZIVO C 2. KORNER 3. FEDERACIJA 1.       forshpan
Faruk P L E N U M  2. R E Z I M E 2. D 16-20 S.L S.L D 16-24 C 16-24
            L O T O 1.  
Pazalja     Jutarnji D 2.   GHB Biblioteka    
Edin FTV 8-16 S.L FTV 8-16 FTV 8-16 Ramazanske veceri S.L  FTV 16-24
      do poz na snimanje   kola 2.    
Sofic       FEDERACIJA 1.      
Amir M.CENTRALA 3. KORNER 4. VANREDNI BINGO 3. D 16-20 B I N G O 4. S.L S.L
    L O T O  1. proba 17:30 Kviz / Dnevnik D 2. proba 17:30    
Sogovic IDENTITETI  2.            
Josip M.CENTRALA 4. FTV 8-16 FTV 16-24 FTV 16 - 24 C 16-24 S.L  
               
Šečić     BHUZIVO C 2. BHUZIVO C 2. FEDERACIJA 1. forshpan  
Muniba S.L S.L VANREDNI BINGO 4. Dnevnik D 3. D 16-24 C 16-24 D 16-24
               
Šego              
Mario   FTV 16-24 S.L Dokum film LJUDI MEDJU NAMA. 2. S.L FTV 16-24

JUTARNJI D. do poziv na snimanje

FTV 8-16. 

               
Tankosić              
Zoran .......................... .......................... .......................... .......................... .......................... .......................... ..........................
               
Selman   BHUZIVO C 2.          
Alen IN MEDIA RES L O T O R E Z I M E 2. ODBROJAVANJE INTERVJU JEDAN. 1   S.L S.L
  Besjede.....            
Kujundzić JUTARNJI C 2. JUTARNJI C 2. JUTARNJI C 2. JUTARNJI C 2. JUTARNJI C 2.    
Goran 07:00-15:00...... 07:00-15:00...... 07:00-15:00...... 07:00-15:00...... 07:00-15:00...... S.L S.L
               
Mesanović IDENTITETI ( ruka ) 3.            
Edis M.CENTRALA 5. KORNER 5. IPPBHT 12-...... IPPBHT 10 - 18 INTERVJU JEDAN 2. JUTRO LINK S.L S.L
  eng B sistem eng B sistem          
Ribić       Jutarnji D 2.   GHB Biblioteka JUTARNJI C 2.
Adnan D 20-24 D 20-24 S.L D 20-24 S.L Ramazanske veceri 07:30-14:30
  P L E N U M  3.         kola 2. vijesti....
Buljugic              
Damir S.L S.L IPPBHT 8-16 IPPBHT 8-16 IPPBHT 8-16 IPPBHT 8-16 IPPBHT 8-16
               
  11.03.2024 12.03.2024 13.03.2024 14.03.2024 15.03.2024 16.03.2024 17.03.2024
Drašković              
Damir BOLOVANJE BOLOVANJE BOLOVANJE BOLOVANJE BOLOVANJE BOLOVANJE BOLOVANJE
               
      ART DEPO B 2.        
Davor Tomić S.L JUTRO ENG ART DEPO ENG PUTEVI ZDRAVLJA PUTEVI ZDRAVLJA IPPBHT 15-23 S.L
        ENG ENG    
          Jutarnji D 2.    
Milan Kuljanin JUTRO LINK JUTRO LINK JUTRO ENG JUTRO LINK FTV 8-16 S.L S.L
          do poz na snimanje    
               
Kemal Herović BOLOVANJE BOLOVANJE BOLOVANJE BOLOVANJE BOLOVANJE BOLOVANJE BOLOVANJE
               
               
Adi Žigić JUTRO ENG S.L S.L ART DEPO ENG FTV 16-24 JUTRO ENG Jutarnji D 2.
               
            JUTARNJI C 1.  
Berin Idrizovski S.L NARADJENI DAN S.L JUTRO ENG GHBBiblioteka Ramazanske večeri kola 3. 07:30-10:30 Jutarnji D 3 07:30-14:30 vijesti....
    08:03.2024       L O T O  2.  
            JUTARNJI C 2.  
Sanjin Hebibovic S.L MOJA ZEMLJA  1. MOJA ZEMLJA  1. S.L SPORT FOKUS ENG 07:30-14:30 JUTRO ENG
            vijesti.....  
  Inbox,trend Jutarnji D 2.   Jutarnji D 3.   Jutarnji D 1.  
Mirnes Ramić konacno petak IPPBHT 8-16 JUTRO LINK 06:30-14:30 S.L GHB Biblioteka S.L
  eng do poz na snimanje   vijesti.....   Ramaz.veceri kola 2.  
            GHB Biblioteka  
Faris Hadzalić FTV 16-24 S.L IPPBHT 10-18 S.L IPPBHT 10-18 Ramazanske veceri IPPBHT 15-23
            kola 3.  
  Jutarnji D 2. Jutarnji D 3.  Jutarnji D   Jutarnji D 3. Jutarnji D 2.  
Mladen Vejnović 06:30-14:30 06:30-14:30 06:30-14:30 S.L 06:30-14:30 07:30-14:30 S.L
  vijesti..... vijesti.....  vijesti.....   vijesti..hit mix vijesti.....  
  Jutarnji D 3.            
Amer Kuhinja IPPBHT 8-16 THINKING BOX THINKING BOX NOVA AVANTURA NOVA AVANTURA S.L S.L
  do poz na snimanje            
            Jutarnji D 3.  
Amar Kadusic S.L MOJA ZEMLJA  2. MOJA ZEMLJA  2. S.L JUTRO ENG FTV 8-16 JUTARNJI C 07:30-10:30
            do poz na snimanje  
               
               
               
               
ITC Mostar              
               
               
ITC Tuzla              
               
               
ITC Zenica              
               
               
ITC Banja Luka              
               

Snimatelji 10. sedmica 2024. - od 04.03. - 10.03.2024.

 

  PONEDELJAK UTORAK SRIJEDA ČETVRTAK PETAK SUBOTA NEDJELJA
  04.03.2024 05.03.2024 06.03.2024 07.03.2024 08.03.2024 09.03.2024 10.03.2024
Vanja Ban              
  S.L S.L NARADJENI DAN JUTRO ENG PUTEVI ZDRAVLJA PUTEVI ZDRAVLJA IPPBHT 15-23
          ENG ENG  
Goro Mirza     BHUZIVO C 1. BHUZIVO C BHUZIVO C BHUZIVO C foshpan
  S.L S.L C 16-24 C 16-24 C 16-24 C 16-24 C 16-24
      Odbrojavanje 1.        
Hamzagić Belkasim IDENTITETI 1.   IN MEDIA RES 1.        
  M.CENTRALA 1. S.L ODG:LJUDIMA 1. KON.PETAK  1. KONCERT KOLA RUKOMET KOLA S.L
          ZETRA 1. VOGOSCA 1.  
Helać Mirsad     FEDERACIJA 1.        
  M.CENTRALA 2. Jutarnji D  1. ODG.LJUDIMA 2. BH UZIVO 1. KONCERT KOLA S.L S.L
  FEDERACIJA 1.       ZETRA 2.    
Kapetanović Smail              
  Zelena panorama Zelena panorama Zelena panorama Zelena panorama Zelena panorama S.L S.L
               
Kršo Adis JUTARNJI C JUTARNJI C JUTARNJI C JUTARNJI C JUTARNJI C    
  BHUZIVO C 1.         S.L S.L
               
Krunić Srboljub forshpan   Jutarnji D 1.   Inbox,trend,    
  C 16-24 IPBHT 10-18 ART DEPO B 1. IPBHT 10-18 konacno petak S.L S.L
  Sport fokus E 1.       eng    
Lovrenović Dragan              
  IPPBHT 9-17 IPPBHT 9-17 IPPBHT 9-17 IPPBHT -17 IPPBHT 9-17 S.L S.L
               
Menzilovic Admir IDENITETI 3.   IN MEDIA RES 2. Jutarnji D 1.   PUTEVI ZDRAVLJA 1.  
  M.CENTALA 3. S.L Odbrojavanje 2. KONAC.PETAK 2. B I N G O 1. L O T O 1. S.L
               
Mijić Vedrana FEDERACIJA 2.       FEDERACIJA 1.    
  D 16-20 S.L Religijski program KONAC.PETAK 3. D 16-20 Religijski program S.L
  PL E N U M  1.   Marina   B I N G O  2. Marina  
Morina Emir              
  IPPBHT 15-23 IPPBHT 15-23 IPPBHT 10-18 IPPBHT 15-23 IPPBHT 15-23 S.L S.L
               
  04.03.2024 05.03.2024 06.03.2024 07.03.2024 08.03.2024 09.03.2024 10.03.2024
Pasalic   forshpan FEDERACIJA 2.   BHUZIVO C 2.    
Faruk GASTRO KUTAK 1. C 16-24 D 16-20 KONAC.PETAK 4. B I N G O S.L S.L
               
Pazalja     Jutarnji D 2.        
Edin GASTRO KUTAK 2. FTV 8-16 FTV 8-16 FTV 8-16 KONCERT KOLA S.L S.L
          ZETRA 3.    
Sofic   FEDERACIJA 1.   FEDERACIJA 1.      
Amir S.L L O T O 1. S.L D 16-20 B I N G O  3. D 16-24 D 16-24
        Kviz / Dnevnik D 1. proba 17:30 L O T O  2.  
Sogovic              
Josip M.CENTRALA 4. FTV 16-24   FTV 16-24 KONCERT KOLA S.L S.L
          ZETRA 4.    
Šečić BHUZIVO C 2. FEDERACIJA 2. IN MEDIA RES 3. FEDERACIJA 2.     Jutarnji D 1.
Muniba P L E N U M 2. D 16-24 Odbrojavanje 3. Dnevnik D  2. S.L S.L 07:30-10:30
               
Šego           PUTEVI ZDRAVLJA  
Mario FTV 16-24 S.L FTV 16-24 S.L PARLAMENT  FTV 16-24 FTV 16-24
           eng link vam 1.    
Tankosić              
Zoran ........................... ........................... ........................... ........................... ........................... ........................... ...........................
               
Selman   Inbox,trend          
Alen IN MEDIA RES konacno petak BHUZIVO C Jutarnji D 2 FTV 16-24 S.L S.L
  BESJEDE... eng          
Kujundzić              
Goran JUTARNJI C JUTARNJI C JUTARNJI C JUTARNJI C JUTARNJI C S.L S:L
  07:00-15:00.... 07:00-15:00.... 07:00-15:00...... 07:00-15:00....... 07:00-15:00....    
Mesanović   Jutarnji D 2.          
Edis M.CENTRALA 5. L O T O 2. S.L S.L KONCERT ZETRA IPPBHT 15-23 FTV 8-16
  eng B sistem       ENG  1.    
Ribić         Jutarnji D  1. Jutarnji C 1.  
Adnan D 20-24 S.L D 20-24 D 20-24 D 20-24 07:30-14:30 S.L
  P L E N U M  3.   ODG.LJUDIMA 3. Dnevnik D 3.   vijesti.....  
Buljugic              
Damir IPPBHT 8-16 IPPBHT 8-16 IPPBHT 8-16 IPPBHT 8-16 IPBHT 8-16 S.L S.L
               
  04.03.2024 05.03.2024 06.03.2024 07.03.2024 08.03.2024 09.03.2024 10.03.2024
Drašković              
Damir BOLOVANJE BOLOVANJE BOLOVANJE BOLOVANJE BOLOVANJE BOLOVANJE BOLOVANJE
               
      ART DEPO B 2        
Davor Tomić IPPBHT 10-18 JUTRO ENG ART DEO ENG ART DEPO ENG KONCERT KOLA S.L S.L
          ZETRA 5.    
  Jutarnji D 1.            Jutarnji D 2
Milan Kuljanin FTV 8-16 S.L JUTO LINK JUTRO LINK JUTRO LINK S.L 06:30-14:30
  do poz.na snimanje            vijesti....
               
Kemal Herović  BOLOVANJE  BOLOVANJE  BOLOVANJE  BOLOVANJE  BOLOVANJE  BOLOVANJE  BOLOVANJE
               
  Inbox,trend,            
Adi Žigić konacno petak S.L IN MEDIA RES 4.+BHUZIVO C S.L KONCERT ZETRA RUKOMET KOLA JUTRO ENG
  eng       ENG 2. VOGOSCA 2.  
      Jutarnji D 3.       Jutarnji C 1.
Berin Idrizovski JUTRO LINK JUTRO LINK 06:30-14:30 S.L PARLAMENT 2. JUTRO ENG 07:30-10:30
      vijesti......    eng link 2.    
               
Sanjin Hebibovic JUTRO ENG MOJA ZEMLJA  1. MOJA ZEMLJA 1. S.L KONCERT KOLA RUKOMET KOLA S.L
          ZETRA  6. VOGOSCA  3.  
  Jutarnji D 2.       Jutarnji D 2.  JUTARNJI C 2  
Mirnes Ramić Sport fokus E 2. Naradjeni dan JUTRO ENG S.L KONCERT KOLA FTV 8-16 do poz.na snim S:L
    29.2.2024     ZETRA  7.    
              Jutarnji C 2.
Faris Hadzalić GASTRO KUTAK 3. S.L IPPBHT 15-23 S.L IPPBHT 10-18 Jutarni D 1 07:30-10:30 07:30-14:30
              vijesti....
  Jutarnji D 3 Jutarnji D 3.    Jutarnji D Jutarnji D 3. Jutarnji D 2.  
Mladen Vejnović 06:30-14:30 06:30-14:30 S.L 06:30-14:30 06:30-14:30 07:30-14:30 S.L
  vijesti..... vijest.....    vijesti .... hit mks,vijesti.. vijesti....  
            Jutarnji D 3.  
Amer Kuhinja S.L THINKNG BOX THINKING BOX NOVA AVANTURA FTV 8-16 IPPBHT 8-16 S.L
            do pozi na snima  
              Jutarnji D 3.
Amar Kadusic S.L MOJA ZEMLJA 2. MOJA ZEMLJA 2. S.L JUTRO ENG RUKOMET KOLA IPBHT 8-16
            VOGOSCA 4. do pozina snima