Zadnje promjene plana

Edo Panjeta - srijeda, 24 April 2024 22:05

Mirsad Fazlić - srijeda, 24 April 2024 09:50

Vanja Kurtović - srijeda, 24 April 2024 08:52
Zadnje dodano u plan

Edo Panjeta - srijeda, 24 April 2024 22:05

Alen Pavić - subota, 20 April 2024 11:50

Muhamed Žerić - subota, 20 April 2024 11:31

Vozni park TV

17.sed Vozni park 22.04.-28.04.2024

 

R.B.

Ime i prezime

Ponedeljak

   22.04.

   Utorak

   23.04.

   Srijeda

  24.04.

 Četvrtak

     25.04.

   Petak

    26.04.

  Subota 

    27.03.

Nedelj

28.04.

1.

Fazlic

Mirsad

8-16

8-16

8-16

8-16

8-16

SL

SL

2.

Koso         

Sabahudin

IP

9-17

Thinking

Konacno p

Art depo

Konačno p

IP8-16

posta

SL

Ljubuški

rukomet

SL

3.

Krečar

Jasmin

Jutro

Moja

zemlja

Moja

zemlja

Nova

avantura

Nova

avantura

SL

SL

4.

Katana      

Senad

SL

SAT

SAT

SL

SAT

SAT

IP

16-24

5.

Bukić        

Omer

In media

res

SL

Religiski

program

Religiski

program

Dokument

reportaze

Dokument

reportaze

SL

 6.

Mujković 

Emir

GO

GO

GO

GO

GO

SL

SL

 7.

Kadić       

Edis

Veče. pečat

Mostar

IP8-16

posta

SL

Večernjak

pečat

IP

9-17

Ljubuški

rukomet

SL

8.

Fazlagić   

Emsud

Servis

R.K.

8-16

Radio

  8-16

8-16

Radio

  SL

Ljubuski

R.K

SL

9.

Krdžić     

Amir

SAT

SL

Jutro

22-06

SL

Jutro

IP9-17

SAT

10.

Koso         

Adnan

IP8-16

posta

IP

9-17

IP

16-24

SAT

SL

IP

16-24

SL

11.

Hastor    

Mensur

IP

16-24

22-06

SL

IP

9-17

Putevi

zdravlja

Putevi

zdravlja

SL

12.

Ploskić   

Izo

GO

GO

GO

GO

GO

SL

SL

13.

Šehović

Enis

22-06

SL

8-16

Radio

Večernjak

pečat

IP8-16

posta

Sport

LJubuški

SL

14.

Sušić

Kenan

Veče, pečat

Mostar

IP

16-24

22-06

SL

Jutro

SL

Jutro

IP 9-17

15.

Spahović

Faris

SL

Jutro

IP8-16

posta

IP

16-24

22-06

SL

22-06

16.

Tutun

Ismar

8-16

Radio

SL

IP

9-17

Jutro

IP

16-24

22-06

SL

17.

 

 

             

18.

 

             

RASPORED NIJE KONAČAN

16.sed. Vozni park 15.04.-21.04.2024.

 

R.B.

Ime i prezime

Ponedeljak

   15.04.

   Utorak

   16.04.

   Srijeda

  17.04.

 Četvrtak

     18.04.

   Petak

    19.04.

  Subota 

    20.03.

Nedelj

21.04.

1.

Fazlic

Mirsad

8-16

8-16

8-16

8-16

8-16

SL

SL

2.

Koso         

Sabahudin

Jutro

IP

Zagreb

IP

Zagreb

IP

Zagreb

SL

Koncert

Zetra MP

SL

3.

Krečar

Jasmin

Moja

zemlja

Moja

zemlja

Moja

zemlja

Nova

avantura

Nova

avantura

SL

SL

4.

Katana      

Senad

SL

SAT

SAT

SL

SAT

SAT

IP

16-24

5.

Bukić        

Omer

In media

res

Sajam

Mostar

Religiski

program

Religiski

program

SL

Jutro

IP 9-17

SL

 6.

Mujković 

Emir

GO

GO

GO

GO

GO

SL

SL

 7.

Kadić       

Edis

Sajam

Mostar

Sajam

Mostar

SL

Jutro

IP 8-16

posta

Sport

Tuzla

SL

8.

Fazlagić   

Emsud

Sajam

Mostar

Sajam

Mostar

SL

IP

16-24

SL

Sport

Tuzla

Sport

odbojka

9.

Krdžić     

Amir

SAT

SL

IP

16-24

SAT

SL

IP

16-24

SAT

10.

Koso         

Adnan

IP 8-16

posta

IP 8-16

posta

Jutro

SL

IP

16-24

Koncert

kombi

  SL

11.

Hastor    

Mensur

IP

16-24

22-06

SL

IP 8-16

posta

Jutro

Sport

Tuzla

SL

12.

Ploskić   

Izo

GO

GO

GO

GO

GO

SL

SL

13.

Šehović

Enis

Sajam

Mostar

Sajam

Mostar

IP

9-17

22-06

SL

SL

Jutro

IP 9-17

14.

Sušić

Kenan

22-06

SL

Art depo

Konacno p

Radio

Mostar

Radio

Mostar

22-06

SL

15.

Spahović

Faris

SL

IP

16-24

22-06

SL

IP

9-17

Sport

Tuzla

22-06

16.

Tutun

Ismar

IP

9-17

Jutro

IP 8-16

posta

IP

9-17

22-06

SL

SL

17.

 

 

             

18.

 

             

RASPORED NIJE KONAČAN

Vozni park TV 08.04.24.-14.04.24g.

 

R.B.

Ime i prezime

Ponedeljak

   08.04.

   Utorak

   09.04.

   Srijeda

  10.04.

 Četvrtak

     11.04.

   Petak

    12.04.

  Subota 

    13.03.

Nedelj

14.04.

1.

Fazlic

Mirsad

8-16

8-16

8-16

8-16

8-16

SL

SL

2.

Koso         

Sabahudin

Jutro

Teren

SAT

SL

IP 8-16

pošta

Jutro

Sport

Gračanca

SL

3.

Krečar

Jasmin

SL

Bajram

namaz

Bajrmski

konct

IP

9-17

Nova

avantura

Nova

avantura

SL

4.

Katana      

Senad

GO

GO

GO

22-06

SL

SAT

SAT

5.

Bukić        

Omer

Jutro

8-16

pošta

Jutro

Rel.prog.

Foča

IP

16-24

SL

SL

 6.

Mujković 

Emir

GO

GO

GO

GO

GO

SL

SL

 7.

Kadić       

Edis

SL

Bajram

namaz

Bajram

namaz

IP

16-24

SL

Sport

Gračanca

SL

8.

Fazlagić   

Emsud

IP 8-16

pošta

Bajram

namaz

Bajram

namaz

8-16

Koncert

Zetra

SL

SL

9.

Krdžić     

Amir

SAT

SL

SL

SAT

SAT

SL

IP

16-24

10.

Koso         

Adnan

IP

16-24

IP

16-24

SAT

SL

IP

9-17

IP

16-24

SL

11.

Hastor    

Mensur

GO

GO

GO

GO

GO

SL

SL

12.

Ploskić   

Izo

Radio

Tuzla

Bajram

namaz

Bajram

namaz

SL

Koncert

Zetra

Sport

Gračanca

SL

13.

Šehović

Enis

SL

Jutro

IP

16-24

SL

Koncert

Zetra

22-06

SL

14.

Sušić

Kenan

IP

9-17

22-06

SL

Religijski

intervju

22-06

SL

Jutro

IP 9-17

15.

Spahović

Faris

22-06

SL

22-06

SL

Put.zdrav.

Thin. box

Sport

Gračanica

22-06

16.

Tutun

Ismar

SL

IP

9-17

IP

9-17

       Jutro

IP 8-16

pošta

Jutro

IP

9-17

SL

17.

 

 

             

18.

 

             

RASPORED NIJE KONAČAN

.

 

 

RASPORED NIJE KONAČAN

Vozni park TV 01.04.24.-07.04.24g.

 

R.B.

Ime i prezime

Ponedeljak

   01.04.

   Utorak

   02.04.

   Srijeda

  03.04.

 Četvrtak

     04.04.

   Petak

    05.04.

  Subota 

    06.03.

Nedelj

07.04.

1.

Fazlic

Mirsad

8-16

8-16

8-16

8-16

8-16

SL

SL

2.

Koso         

Sabahudin

SAT

SL

IP

9-17

Jutro

Jutro

Sport

Tuzla

SL

3.

Krečar

Jasmin

Jutro

Moja

zemlja

Moja

zemlja

Nova

avantura

Nova

avantura

SL

SL

4.

Katana      

Senad

GO16

GO17

GO18

GO19

GO20

SL

SL

5.

Bukić        

Omer

In media

Dok rep

Religiski p

Foča

Putevi zdr.

Art depo

IP 8-16

pošta

IP

9-17

SL

SL

 6.

Mujković 

Emir

Bolovanje

Bolovanje

Bolovanje

Bolovanje

Bolovanje

SL

SL

 7.

Kadić       

Edis

SL

IP8-16

posta

Jutro

IP

Kalinovik

SL

Sport

Tuzla

IP

16-24

8.

Fazlagić   

Emsud

Skupština

R.K.

Skupština

R.K.

IP8-16

posta

Koncert

R.K.

27.noć

R.K.

SL

SL

9.

Krdžić     

Amir

SL

SAT

SL

SAT

SAT

IP

16-24

SAT

10.

Koso         

Adnan

GO11

IP

16-24

SAT

SL

IP

16-24

SAT

SL

11.

Hastor    

Mensur

GO1

GO2

GO3

GO4

GO5

SL

SL

12.

Ploskić   

Izo

22-06

SL

Radio

Banja luka

Kocert

agregat

27.noć

agregat

Sport

Tuzla

SL

13.

Šehović

Enis

SL

Putevi z

Dok rep

22-06

SL

27.noć

Kombi

Sport

Tuzla

22-06

14.

Sušić

Kenan

IP8-16

posta

Jutro

IP

16-24

22-06

SL

22-06

SL

15.

Spahović

Faris

IP

16-24

22-06

SL

IP

16-24

22-06

SL

IP9-17

Jutro

16.

Tutun

Ismar

IP

9-17

IP

9-17

SL

IP

9-17

IP8-16

posta

IP 9-17

Jutro

SL

17.

 

 

             

18.

 

             

RASPORED NIJE KONAČAN

Vozni park TV 01.04.24.-07.04.24g.

 

 

Vozni park TV 25..03.24.-31.03.24g.

 

R.B.

Ime i prezime

Ponedeljak

   25.03.

   Utorak

   26.03.

   Srijeda

  27.03.

 Četvrtak

     28.03.

   Petak

    29.03.

  Subota 

    30.03.

Nedelj

31SAT.03.

1.

Fazlic

Mirsad

8-16

8-16

8-16

8-16

8-16

SL

SL

2.

Koso         

Sabahudin

SAT

SL

IP 8-16

pošta

IP

9-17

IP

9-17

IP

16-24

SL

3.

Krečar

Jasmin

IP

9-17

IP

9-17

Jutro

Nova

avantura

Nova

avantura

SL

SL

4.

Katana      

Senad

GO

GO

GO

GO

GO

SL

SL

5.

Bukić        

Omer

In media

Teren

SL

SL

Art depo

Think box

In media

Teren

IP 9-17

Jutro

IP 9-17

Jutro

 6.

Mujković 

Emir

BOL

BOL

BOL

BOL

BOL

BOL

BOL

 7.

Kadić       

Edis

Jutro

IP

9-17

SAT

SL

IP

9-17

SL

Uskršnja

misa

8.

Fazlagić   

Emsud

Radio

8-16

SL

IP

9-17

SL

Ramazanske

večeri

Uskršnja

misa

Uskršnja

misa

9.

Krdžić     

Amir

SL

SAT

SL

SAT

SAT

SL

SAT

10.

Koso         

Adnan

GO

GO

GO

GO

GO

SL

SL

11.

Hastor    

Mensur

IP

9-17

SL

Art depo

Think box

Jutro

Jutro

22-06

SL

12.

Ploskić   

Izo

22-06

SL

SL

IP 9-17

pošta

Ramazanske

večeri

Uskršnja

misa

Uskršnja

misa

13.

Šehović

Enis

SL

Jutro

IP

16-24

22-06

SL

Uskršnja

misa

22-06

14.

Sušić

Kenan

SL

IP

16-24

22-06

SL

IP

16-24

SAT

SL

15.

Spahović

Faris

IP

16-24

22-06

SL

IP

16-24

22-06

SL

IP

16-24

16.

 

             

17.

 

 

             

18.

 

             

RASPORED NIJE KONAČAN

12.sed. Vozni park 18.03.-24.03.2024.

 

R.B.

Ime i prezime

Ponedeljak

   18.03.

   Utorak

   19.03.

   Srijeda

  20.03.

 Četvrtak

     21.03.

   Petak

    22.03.

  Subota 

    23.03.

Nedelj

24.03.

1.

Fazlic

Mirsad

8-16

8-16

8-16

8-16

8-16

SL

SL

2.

Koso         

Sabahudin

IP

9-17

Jutro

IP

9-17

Jutro

IP8-16

posta

SL

SL

3.

Krečar

Jasmin

SL

Moja

zemlja

Moja

zemlja

IP

9-17

Jutro

Dokumnt

report

SL

4.

Katana      

Senad

GO6

GO7

GO8

GO9

GO10

SL

SL

5.

Bukić        

Omer

Religiski

In media

Dokumnt

report

Jutro

IP8-16

posta

IP

9-17

SL

SL

 6.

Mujković 

Emir

Bolovanje

Bolovanje

Bolovanje

Bolovanje

Bolovanje

SL

SL

 7.

Kadić       

Edis

IP8-16

posta

IP

9-17

IP

9-17

IP

16-24

SAT

SL

SL

8.

Fazlagić   

Emsud

Skupština

R.K.

IP8-16

posta

SL

Sport

Zenica

Ramazansk

večeri

Ramazansk

večeri

SL

9.

Krdžić     

Amir

SL

SAT

SAT

SAT

SL

IP

16-24

22-06

10.

Koso         

Adnan

GO

GO

GO

GO

GO

SL

SL

11.

Hastor    

Mensur

Putevi z

Dok. repo

Putevi zdra

Art depo

IP

16-24

22-06

SL

SL

IP

16-24

12.

Ploskić   

Izo

22-06

SL

IP8-16

posta

Zenica

M.P.

SL

IP9-17

Jutro

IP9-17

Jutro

13.

Šehović

Enis

Jutro

22-06

SL

Radio

Zenica  

Ramazansk

večeri

SAT

SL

14.

Sušić

Kenan

IP

16-24

IP

16-24

22-06

SL

  22-06

 SL

SAT

15.

Spahović

Faris

SAT

SL

Sport

Zenica

Sport

Zenica

IP

16-24

22-06

SL

16.

 

 

             

17.

 

 

             

18.

 

             

RASPORED NIJE KONAČAN